کد خبر: 1033206 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران خبر داد:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از افتتاح 814 واحد مسکن مهر توسط تعاونی های مسکن در شهرهای رامسر، ساری و بابلسر در ایام دهه فجر در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کامران اصغری با تبریک طلیعه سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر از کارگران به عنوان یکی از ستون های اصلی انقلاب اسلامی در کشور یاد کرد و افزود: کارگران قشر زحمتکش و مولد جامعه هستند که همواره نقش خود را در مسیر انقلاب اسلامی به خوبی ایفا کرده اند و به این خاطر است که امروزه نقش کارگران در رونق اقتصاد کشور برجسته و ممتاز است.

وی با اشاره به اینکه جامعه کارگری همواره مدافع انقلاب و نظام اسلامی بوده و در صف مقدم جنگ اقتصادی با دشمن حضور دارد بیان کرد: وظیفه امروز ما این است که ضمن گرامیداشت باشکوه ایام الله دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در راه امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب قدم برداریم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران تجدید میثاق با آرمانهای شهدا، فضا سازی و نصب بنر در سطح شهر، تقدیر از مدافعان سلامت، تجلیل از خانواده های شهدای سلامت، توزیع بسته کمک معیشتی و بسته بهداشتی، برپایی ایستگاه سلامت در میدان امام حسین ع ساری با همکاری درمانگاه ابوالفضل(ع)، برگزاری مسابقه بهترین ایده نقش تعاون در بیانیه گام دوم انقلاب و تجلیل از پرسنل و کارمندان نمونه خانم به مناسبت میلاد حضرت فاطمه الزهرا (س) را از مهم ترین برنامه های ایام دهه فجر با همکاری اتاق تعاون استان اعلام کرد و ادامه داد: با توجه به شرایط خاص کرونایی برنامه ها بیشتر به صورت مجازی برگزار می شود.

اصغری در بخش دیگری به طرح های قابل افتتاح در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی در استان اشاره کرد و گفت: 814 واحد مسکن که توسط تعاونی های مسکن مهر در شهرهای رامسر(مسکن مهر 6)، ساری(مسکن مهر سارویه) و بابلسر(مسکن معلمان) ساخته شده است در این ایام افتتاح می شود.

وی حجم سرمایه گذاری برای بهره برداری از این پروژه ها را 139 میلیارد تومانی اعلام کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران خاطرنشان کرد: یک واحد جوجه ریزی زرین در شهرستان گلوگاه با اشتغالزایی 10 نفر و حجم سرمایه‌گذاری 6 میلیارد تومان و یک کاریابی و مرکز مشاوره کارآفرینی نیز در شهرستان قائمشهر در دهه فجر به بهره برداری می رسد.

 

دهه فجر کار و رفاه اجتماعی مسکن مسکن مهر ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر