کد خبر: 1033011 A

آخرین آمار کرونا در مازندران اعلام شد؛

به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در حال حاضر یک هزار و ۲۳۷ بیمار کرونایی در بیمارستان ها و مراکز درمانی استان بستری هستند که ۲۱۴ نفر از این تعداد جدید و مربوط به شبانه روز گذشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران درباره آخرین وضعیت شیوع کرونا در مازندران اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۷۲ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.
وی افزود: طی همین مدت تعداد ۲۱۴ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون یک‌هزار نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۲۰۸ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.
 سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه  با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۳۷ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۲ بیمار جدید بستری و ۲۹ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۸ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،در حال حاضر یک هزار و ۲۳۷ بیمار کرونایی در بیمارستان ها و مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند که ۲۱۴ نفر از این تعداد جدید و مربوط به ۲۴ ساعت گذشته می باشد.

حال جسمانی ۲۴۶ نفر وخیم گزارش شده است و با علائم تنفسی حاد در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

 

 

بیمارستان پوشش دانشگاه های علوم پزشکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مراکز درمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر