کد خبر: 1031468 A

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران اعلام کرد:

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت: 4100 مترمکعب در شبانه روز به ظرفیت پالایش تصفیه خانه های فاضلاب شهرکهای صنعتی استان در دولت تدبیر و امید افزوده شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،سید مصطفی موسوی با اعلام این خبر اظهار داشت: ساخت تصفیه خانه فاضلاب در راستای پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی آب و خاک انجام گردیده که در این مدت 4100 مترمکعب به ظرفیت پالایش تصفیه خانه های فاضلاب شهرکها و نواحی صنعتی استان اضافه شده است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران ادامه داد: یکی از مهمترین اهداف ایجاد شهرکها و نواحی صنعتی، حرکت در جهت توسعه پایدار بوده و مسائل زیست محیطی در ایجاد شهرکها و نواحی صنعتی دارای اهمیت زیادی است.

موسوی با بیان اینکه قبل از سال 92 ظرفیت تصفیه خانه های فاضلاب شهرکها و نواحی صنعتی استان 6000 مترمکعب پالایش در شبانه روز بوده است خاطرنشان کرد: تصفیه خانه های فاضلاب در شهرکهای صنعتی بشل سوادکوه با ظرفیت 1500 مترمکعب، جویبار 700 مترمکعب، شهدای محمودآباد 750 مترمکعب و ناحیه صنعتی نارنج داربن تنکابن 150 مترمکعب و احداث مدول دوم تصفیه خانه های فاضلاب شهرکهای صنعتی بهشهر با ظرفیت 250 مترمکعب، چمستان نور 250 مترمکعب و بابلکنار 500 مترمکعب احداث و به بهره برداری رسیده اند.

وی با اشاره به اینکه برای ساخت 4 تصفیه خانه فاضلاب و 3 مدول دوم در شهرکها و نواحی صنعتی استان 250 میلیارد ریال از محل منابع داخلی و ملی هزینه شده است افزود: با افزایش 4100 مترمکعب تصفیه فاضلاب، ظرفیت پالایش تصفیه خانه های فاضلاب شهرکها و نواحی صنعتی استان به 10100 مترمکعب در شبانه روز رسیده است.

موسوی بیان داشت: سیاست شرکت شهرکهای صنعتی مازندران تمرکز برای افزایش ظرفیت تصفیه خانه فاضلاب، احداث و تکمیل تصفیه خانه فاضلاب در راستای صیانت از محیط زیست و جلوگیری از آلودگی زیست محیطی است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران تصریح کرد: بهره مندی از زیرساختهای صنعتی و مدیریت بهینه زیست محیطی را می توان مهمترین مزیت استقرار صنعت در شهرکها و نواحی صنعتی دانست.

 

پالایش خاک دولت سیاست مدیریت بهینه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر