کد خبر: 1031329 A

در هفته سیزدهم لیگ برتر؛

از هفته سیزدهم لیگ برتر که از ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر تیمهای نساجی قائمشهر و ذوب آهن اصفهان به مصاف هم رفتند که در پایان مسابقه ذوب آهن اصفهان با نتیجه‌ ۳ بر ۲ به برتری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا،از هفته سیزدهم لیگ برتر که از ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر تیمهای نساجی قائمشهر و ذوب آهن اصفهان با قضاوت محمدرضا اکبریان به مصاف هم رفتند که در پایان مسابقه ذوب آهن اصفهان با نتیجه‌ ۳ بر ۲ به برتری رسید.

در این بازی مجید جلالی سرمربی جدید نساجی با اضافه کردن تعدادی از بازیکنان امید روحیه شادابی را به تیم منتقل کرد.

در ثانیه ۱۸ بازی دارکو بیدوف مهاجم خارجی ذوب آهن گل اول بازی را به ثمر رساند و  بعد از گل ذوب آهن  نساجی با یورش به سمت دروازه آنها گل تساوی را توسط محمد مهدی نظری در دقیقه ۱۳ به ثمر رساند و بازی به تساوی رسید ۰ در ادامه ذوب آهن نبض بازی را در اختیار گرفت و در دقیقه ۲۷ توسط حسینی مدافع خود به گل دست یافت و این نتیجه تا اتمام نیمه اول باقی ماند.

در نیمه دوم نساجی که چیزی برای از دست دادن نداشت در دقیقه ۵۰ توسط ایوب کلانتری به گل دوم دست  یافت و بازی را به تساوی کشاند .

در ادامه ذوب آهن اصفهان توسط میلاد جهانی بازیکن ساروی که با یک شوت سرکش به گل رسید و به اولین پیروزی در این فصل دست یافت .

ذوب آهن با این برد ۱۱ امتیازی شد و بالاتر از نساجی قرار گرفت و نساجی با این باخت ۹ امتیازی باقی ماند و به رده ۱۵ سقوط کرد و امید به هفته های آتی دارد .

از حاشیه های این مسابقه گلزنی محمد مهدی نظری مهاجم نساجی بعد از ۱۳ هفته، اخراج رحمان رضایی سرمربی ذوب آهن اصفهان بعد از اعتراض به داور به علت اخراج مجتبی حق دوست و تداوم باخت‌های نساجی  بود.

اصفهان ذوب آهن لیگ برتر مجید جلالی نساجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر