کد خبر: 1029151 A

آخرین وضعیت کرونا در مازندران؛

در حال حاضر یک هزار و 291 بیمار کرونایی در مراکز و بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه های علوم پزشکی بابل و مازندران بستری هستند که 257 نفر از این تعداد جدید و مربوط به شبانه روز گذشته می باشد.

به گزار خبرنگار ایلنا،سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۲۲۱ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۲۳۹ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون یک‌هزار و ۷۷ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۲۲۱ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه  با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۱۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۶ بیمار جدید بستری و ۳۹ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۸ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،در حال حاضر یک هزار و 291 بیمار کرونایی در مراکز و بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه های علوم پزشکی بابل و مازندران بستری هستند که 257 نفر از این تعداد جدید و مربوط به شبانه روز گذشته می باشد.

حال جسمانی 239 نفر وخیم گزارش شده است و با علائم تنفسی حاد در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

 

بیمارستان پوشش دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر