کد خبر: 1025497 A

رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد:

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ظهر امروز شنبه 27 دی ماه خبر داد .

به گزارش خبرنگار خبرنگار ایلنا، سرهنگ "علیرضا قدمی" با اعلام این خبر، اظهار داشت : در راستای تسهیل در عبور و مرور و کاهش بار ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ظهر امروز شنبه27 دی ماه اعمال خواهد شد .

وی تصریح کرد: در محور "کندوان" تردد خودروها در روز یک شنبه 28 دی ماه از ساعت 12 تا ساعت 2 بامداد از "کرج" به سمت شمال ممنوع بوده و از ساعت 15 تا ساعت 2 بامداد روز بعد از "مرزن آباد" به سمت کرج یک طرفه خواهد شد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، اظهار کرد: در محور "هراز" تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 صبح روزهای شنبه و یکشنبه 27 و 28 دی ماه تا ساعت 2 بامداد روز بعد ممنوع است.

سرهنگ قدمی افزود: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 13 روز یکشنبه 28 دی ماه تا ساعت 2 بامداد روز بعد از "رودهن" به سمت"آمل" ممنوع بوده و از ساعت 15 روز یکشنبه 28 دی ماه تا ساعت 2 بامداد روز بعد از "آب اسک" به "رودهن" به صورت یک طرفه است.

وی اضافه کرد: در محور "سوادکوه" تردد انواع تریلر و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روز یکشنبه 28 دی ماه از مسیر شمال به جنوب ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران درپایان خاطر نشان کرد: با توجه به افزایش دمای هوا در چند روز گذشته در استان و محورهای مواصلاتی و ذوب برف ها احتمال ریزش بهمن و کوه وجود دارد لذا رانندگان با احتیاط بیشتری در محورهای کوهستانی رانندگی کنند.

 

پلیس راه پلیس راه فرماندهی انتظامی دی ماه محورهای مواصلاتی محورهای مواصلاتی استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر