کد خبر: 1022325 A

آخرین وضعیت کرونا در مازندران؛

در حال حاضر یک هزار و ۳۶۲ بیمار کرونایی در مراکز درمانی تحت پوشش بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی بابل و مازندران بستری هستند که ۱۸۳ نفر از این بیماران جدید و مربوط به ۲۴ ساعت گذشته می باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران  اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۵۰ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد  ۹۵ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون یک‌هزار و ۱۳۲ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۲۴۰ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

 سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه  با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۳۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۳ بیمار جدید بستری و ۳ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۴۴ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،در حال حاضر یک هزار و ۳۶۲ بیمار کرونایی در مراکز درمانی تحت پوشش بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی بابل و مازندران بستری هستند که ۱۸۳ نفر از این بیماران جدید و مربوط به ۲۴ ساعت گذشته می باشد.

حال جسمانی ۲۸۴ نفر وخیم گزارش شده است و با شرایط حاد تنفسی در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

 

بیمارستان پوشش دانشگاه علوم پزشکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مراکز درمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر