کد خبر: 1022083 A

آخرین آمار کرونا در مازندران؛

در حال حاضر وضعیت شهرهای ساری، سوادکوه مرکزی و شمالی، رامسر، آمل،فریدونکنار، نکا و قائمشهر قرمز است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۹۱ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد  ۱۹۸ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون یک‌هزار و ۷۷ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۲۲۷ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

 سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۰۲ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷بیمار جدید بستری و ۳۴ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۸ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در حال حاضر یک هزار و ۲۷۹ بیمار کرونایی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بابل و مازندران بستری هستند که ۲۱۸ نفر از این تعداد جدید و مربوط به ۲۴ ساعت گذشته است.

همچنین وضعیت شهرهای ساری، سوادکوه مرکزی و شمالی، رامسر، آمل،فریدونکنار، نکا و قائمشهر قرمز است.

بیمارستان پوشش دانشگاه علوم پزشکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر