کد خبر: 1021920 A

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران:

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران بر ضرورت الگو سازی طرح های موفق اشتغال روستایی در استان تاکید کرد و گفت: محور کردن این محصول و ایجاد گروه های آموزشی و انتقال تجربیات و ترویج و توسعه این طرح در دیگر روستاها مورد تاکید است.

به گزارش خبرنگار ایلنا،کامران اصغری در حاشیه بازدید گلخانه تولید لیموترش روستای خرمکلای قائمشهر که به همراه معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال زایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت بر ضرورت الگو سازی طرح های موفق اشتغال روستایی در استان تاکید کرد و واحد گلخانه لیمو ترش در این روستا را نمونه ای موفق در طرح اشتغالزایی و تولید محصول برشمرد.

وی با تاکید بر ترویج این اشتغال در سطح مازندران، آموزش چگونگی پرورش این نوع میوه را مهم دانست و افزود: محور کردن این محصول و ایجاد گروه های آموزشی و انتقال تجربیات و ترویج و توسعه این طرح در دیگر روستاها مورد تاکید است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران با یادآوری اینکه مجوز صدور پروانه پرورش این محصول از سوی معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران داده شد، گفت: تسهیلات اشتغالزایی صندوق کارآفرینی امید به متقضاییان این طرح واگذار می شود تا علاوه بر اشتغالزایی در تولید محصولات نیز ایفای نقش کنیم.

 

اشتغال کار و رفاه اجتماعی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی معاون تسهیلات اشتغالزایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر