کد خبر: 1018069 A

در دیدار نمایندگان تشکلات کارگری آمل با مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران مطرح شد؛

نمایندگان تشکلات کارگری و بازنشستگی آمل و استان مازندران خواستار ارتقاء سطح خدمات درمانی تامین اجتماعی در شهرستان آمل شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جمعی چند از نمایندگان تشکللات کارگری و بازنشستگان شهرستان آمل در دیدار با ممحمد خورشیدی،مدیر درمان تامسن اجتماعی مازندران خواستار  شبانه روزی شدن درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان آمل و احداث بیمارستان تامین اجتماعی در این شهرستان شدند.

 در این دیدار که نصراله دریابیگی دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران نیز حضور داشت،ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزشمند سازمان تامین اجتماعی در مازندران،گفت:تشکلات کارگری و بازنشستگان تامین اجتماعی  به دنبال درمان رایگان بازنشستگان و کارگران هستند.

وی افزود: این قشر مظلوم امروز در بدترین شرایط معیشتی هستند و باید کمک کرد تا حداقل دغدغه ها و هزینه های درمان اشان به حداقل برسد.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران گفت: شاخص های جمعیتی و وجود ضریب پایدار نفوذ بیمه ای در شهرستان آمل در حد مطلوب است و جامعه کارگری و بازنشستگی تامین اجتماعی استان خواستار ارتقاء سطح خدمات درمانی تامین اجتماعی به شهرستان آمل است.

محمد خورشیدی مدیر درمان تامین اجتماعی استان مازندران نیز در این دیدار گفت: سازمان تأمین اجتماعی و بخش درمان با افتخار به کارگران و بازنشستگان خدمت مینماید و با تلاش مضاعف در جهت حفظ کرامت و شانیت جامعه هدف گام بر می دارد .

وی ادامه داد: خواسته های شما عزیزان را به سازمان انعکاس داده و موارد پیشنهادی را در جلسات کارشناسی مطرح مینماییم و با توجه به ظرفیتهای قانونی و دستورالعمل های سازمانی و ایجاد تعامل و با حمایتهای مقامات ارشد استانی و سازمان تامین اجتماعی این موضوعات را در دستور کار و پیگیری قرار خواهیم داد.

به گزارش ایلنا، حدود 51 درصد از جمعیت شهرستان آمل زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی می باشند و 46 درصد از صنعت استان در شهرستان آمل استقرار دارد و همچنین 70 درصد  صادرات استان در شهرستان آمل می باشد.

 

استان مازندران بازنشستگی پوشش تامین اجتماعی درمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر