کد خبر: 1017746 A

سرپرست شرکت گاز مازندران اعلام کرد:

سرپرست شرکت گاز مازندران مصرف گاز طبیعی را 4 میلیارد متر مکعب در سالجاری اعلام کرد و از مردم خواست با توجه به سرمای هوا، در مصرف گاز صرفه جویی کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا ، سرپرست شرکت گاز مازندران علت قطع گاز جایگاه‌های سی ان جی را پیشگیری از افت فشار و تامین گازبخش خانگی اعلام کرد و گفت: با توجه به برودت هوا و کاهش دما در سطح کشور و افزایش حجم مصرف گاز، این شرکت به منظور پیشگیری از افت فشار و پایداری جریان گاز بخش خانگی، مبادرت به قطع گاز جایگاه‌های CNG کرده است.

وی  با بیان اینکه با وجود افزایش مصرف، گاز هیچ منطقه‌ای در استان قطع نشده است، افزود: شاید در برخی مناطق، کاهش فشار گاز گزارش شده است که به دلیل برودت هوا و افزایش مصرف خانگی بود.

سرپرست شرکت گاز مازندران بر لزوم مدیریت مصرف گاز تاکید کرد و از مردم خواست دمای موتورخانه‌ های خود را روی 50 تا 60 درجه که گرمای مناسب منازل را تامین می کند تنظیم کنند.

 امیرتیموری با اشاره به اینکه دمای رفاه اتاق‌ها بین 18 تا 21 درجه سانتیگراد تعیین شده است،گفت: استفاده از دماسنج برای تنظیم دمای اتاق، استفاده از پرده‌ های ضخیم، پوشیدن لباس گرم در منزل و عایق کاری موتورخانه‌ ها از ساده ‌ترین راهکار‌های صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی است.

وی از مردم خواست با توجه به سرمای هوا، در مصرف گاز صرفه جویی کنند.

 

صرفه جویی صرفه جویی در مصرف گاز کاهش دما گاز طبیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر