کد خبر: 1016410 A

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : در 72 ساعت گذشته با بکارگیری نیروها و تجهیزات و امکانات راهداری ، 3700 کیلومتر از محورهای برفگیر و کوهستانی مازندران برف روبی و نمک پاشی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عباسعلی نجفی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران،ضمن اعلام این مطلب گفت : با توجه به هشدار هواشناسی و کاهش دما و بارش سنگین برف در سطح تمامی محورهای کوهستانی استان 33 اکیپ راهداری با بکار گیری 250 دستگاه ماشین آلات راهداری و 350 راهدار در محورهای کوهستانی و مواصلاتی استان مستقر شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای  استان مازندران ادامه داد : محورهای ارتباطی اصلی هراز ، کندوان ، سوادکوه ، ساری _ کیاسر و محورهای فرعی بلده – پل زنگوله نور ، دوهزار و سه هزار تنکابن ، اشکورات رامسر ، هزار جریب  بهشهر ، استخرپشت نکا ، عباس آباد _ کلاردشت و محورهای روستایی سرتا _ جناسم میاندورود ، نیالا گلوگاه ، شیخ موسی بابل از جمله محورهایی بودند که عملیات برف روبی و نمک پاشی در آنها صورت پذیرفت.

وی ادامه داد : عملیات برف روبی و بازگشایی چندین محور روستایی استان نیز در حال انجام است.

 نجفی اظهار داشت : با توجه به اینکه در زمان بحران و شرایط بد جوی اولویت کاری راهداران محورهای شریانی و اصلی بوده ، از این رو از هموطنان عزیز خواهشمندیم با توجه به هشدارها و اطلاعیه های مکرر رسانه های حقیقی و مجازی از سفر و گردش به مناطق ییلاقی و کوهستانی به جد پرهیز نمایند.

وی خاطر نشان ساخت: مسافرین و رانندگان محترم می‌توانند جهت کسب آگاهی از آخرین وضعیت راه ها ، انسدادها یا محدودیت‌های احتمالی تردد و شرایط جوی به سایت www.141.ir مراجعه نموده و یا با تلفن گویای 141 تماس حاصل فرمایند.

 

استان مازندران راهداری و حمل و نقل جاده هواشناسی ساری برف روبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر