کد خبر: 1013044 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران تاکید کرد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: با گرامیداشت یاد و خاطر شهدای سلامت تاکید کرد که مردم همچنان به توصیه های بهداشتی توجه کرده و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید عباس موسوی صبح امروز در آیین بزرگداشت شهدای مدافع سلامت و تکریم از پرستاران و کادر درمان با تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: دلسوزی و احساس مسئولیت پرستاران در حفظ سلامت مردم قابل تقدیر است.

وی افزود: سالروز ولادت این بانوی عقیله فرصت ارزشمندی در راستای تکریم جایگاه والای پرستاران و کادر درمانی فداکار و صبوری است که مجدانه و در نهایت ایثار و ازخودگذشتگی خود را سپر بیماری ‌ها و همدم لحظات سخت و تلخ بیماران قرار می ‌دهند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: در شرایطی که ویروس مرموز کرونا جهان را درگیر خود کرده است مدافعان عرصه سلامت نیز هر روز نمایی از فداکاری و ایثار خود را در عرصه خدمت به کشور و نجات جان هموطنان‌ شان آشکار می ‌کنند.

 وی افزود: البته دوران کرونایی باعث شد تا جامعه بیشتر با خدمات پرستاران و کادر درمانی آشنا شوند و اهمیت این رشته را بیشتر لمس کنند.

موسوی با گرامیداشت یاد و خاطر شهدای سلامت تاکید کرد که مردم همچنان به توصیه های بهداشتی توجه کرده و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

 

جامعه دانشگاه علوم پزشکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی سلامت ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر