کد خبر: 1003950 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران تاکید کرد:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت:کلیه کشتارگاه های مرغ مازندران باید در سامانه جامع تجارت ثبت نام نمایند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران با اعلام این خبر گفت: با توجه به ضرورت رصد کالا در زنجیره تجاری کشور، کلیه کشتارگاه های مرغ ملزمند تا در سامانه جامع تجارت ثبت نام نمایند.

وی افزود: با توجه به اینکه کالای گوشت مرغ هم اکنون در اولویت اجرای طرح رصد کالا در زنجیره تجاری قرار دارد ضروریست اطلاعات تولید، خرید و فروش این کالا در سامانه جامع تجارت از سوی کشتارگاه ها ثبت گردد.

او در ادامه به مصوبه کارگروه ملی رصد کالا در زنجیره تجاری اشاره و افزود: بر اساس مصوبات این کارگروه کلیه کشتارگاه های مرغ سراسر کشور موظف به ثبت نام، اخذ نقش و درج اطلاعات در سامانه مذکور می باشند.

 قوانلو در ادامه تاکید کرد: در صورت مشاهده هر گونه تخلف گرانفروشی، عدم ثبت در سامانه جامع و یا دیگر تخلفات اقتصادی از قبیل عدم صدور فاکتور با مرتکبین برخورد قانونی لازم صورت خواهد گرفت.

وی در پایان از عموم شهروندان استان مازندران تقاضا کرد در صورت مشاهده هر گونه گرانفروشی، احتکار، عدم درج کالا، عدم صدور فاکتور مراتب را به تلفن 124 اعلام نمایند.

 

تجارت رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان گوشت گرانفروشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر