کد خبر: 1001141 A

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران خبر داد:

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از شناسایی و انهدام 51 باند قاچاق مواد مخدر در مازندران و کشف بیش از 4 تن انواع مواد مخدر در هشت ماهه سال جاری در مازندران خبر داد .

به گزارش خبرنگار ایلنا،احمد مظفری با اعلام این خبر گفت : با انجام 1781 طرح و عملیات در حوزه پاکسازی نقاط آلوده ، ارتقاء امنیت اجتماعی ، کنترل محور مواصلاتی ، 7741 مرد و 234 زن در ارتباط با جرایم مختلف مواد مخدر در استان دستگیر شدند .

وی از توقیف 454 دستگاه خودرو سبک و سنگین و موتور در طی همین مدت در استان خبر داد و گفت : در راستای مبارزه جدی و همه جانبه با مواد مخدر علاوه بر متلاشی شدن 51 باند قاچاق و توزیع مواد مخدر تعداد4417 خرده فروش مواد مخدر در مازندران نیز دستگیر شدند و از مجموع دستگیر شدگان 2747 نفر افراد معتاد بودند .

وی تاکید کرد: با گسترش اقدامات اطلاعاتی و انتظامی مقدار کشفیات مواد مخدر در هشت ماهه سالجاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 30 درصد رشد داشته است و با عزم جدی نیروهای کاشف و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان عرصه بر قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر در استان تنگ تر خواهد شد .

وی از مردم عزیز و فهیم مازندران خواست تا گزارش ها و فعالیتهای مرتبط با قاچاق و توزیع مواد مخدر را به شماره 110 اطلاع دهند .

مظفری در پایان از والدین دانش آموزان و خانواده ها خواست تا در جهت کنترل آسیب های اجتماعی و جلوگیری از ابتلا فرزندان به ویروس زیان بار اعتیاد ، مواد مخدر و روانگردانها مراقبت بیشتری از فرزندان به ویژه همسالان و دوستان آنان داشته باشند

 

خودرو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر قاچاق مواد مخدر مواد مخدر ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر