کد خبر: 1035131 A

شهرداری آستارا با ورود پایان رأفت به این تیم، یک نوع برنامه تاکتیکی را دنبال می‌کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، شهرداری آستارا که پس از ورود پایان رأفت به این تیم نتایج خوبی کسب کرده است و در بازی‌های خانگی نیز عملکرد بسیار مطلوب‌تری را دنبال می‌کند، در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور باید در ورزشگاه سردار جنگل به مصاف رایکا بابل برود.

اگر بخواهیم شهرداری آستارا را خلاصه آنالیز کنیم، به دو تاکتیک خواهیم رسید. مدافعان میانی بلند قامت و همچنین وجود بازیکنان بلند قد در نوک پیکان این تیم همچون پژمان ثباتی و آرش افشین، سبب شده تا آنها روی هوا بسیار خطرناک باشند. پرتاب‌های بلند کناره زمین توسط محمد آزادطلب، یکی دیگر از برنامه‌های تاکتیکی شهرداری آستارا می‌باشد. تاکتیکی که در بازی قبلی این تیم مقابل قشقایی، دو ضربه به تیرک را در پی داشت.

از دیگر تاکتیک‌های مهم شهرداری آستارا، ضدحملات خطرناک و پرسرعت این تیم است. در بازی با ملوان، آنها روی همین ضدحملات و گرفتن توپ از حریف در میانه میدان سبب شد تا پژمان ثباتی در یک مرحله دروازه ملوان را باز کند، و در فرصتی دیگر، برای تیمش پنالتی بگیرد تا آرش افشین آن را به گل تبدیل کند.

چنانچه رایکا می‌خواهد از دیدار با شهرداری آستارا با امتیاز خارج شود، باید کادرفنی این تیم چاره‌ای برای تاکتیک‌های شهرداری آستارا بیاندیشد. کسب امتیاز از شهرداری آستارا سخت اما ممکن است و اگر دست‌نشان می‌خواهد روی نیمکت رایکا دوام بیاورد، باید با امتیاز به بابل برگردد.

شهرداری آستارا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر