کد خبر: 1019969 A

کیفیت پائین چمن ورزشگاه هفت تیر بابل سبب شده تا کیفیت بازی‌های تیم رایکا تحت تاثیر قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، درحالی‌که شمال کشور همواره بارش‌های شدیدی را در طول هفته تجربه می‌کند و امکانات مناسب نیز برای نگهداری از چمن ورزشگاه فراهم نیست، مسئولین ورزشی شهرستان بابل به دنبال چاره‌ای برای رفع نواقص این ورزشگاه هستند اما با کم کاری‌های خود، هنوز این نواقص را رفع نکرده و ورزشگاه را به حال خود رها کرده‌اند.

جدای از بحث متصدی اصلی چمن ورزشگاه هفت تیر که هنوز مشخص نیست کدام ارگان است، هر ساله شاهد کیفیت فاجعه بار چمن این ورزشگاه بوده‌ایم. گرچه شایعاتی مبنی بر ایجاد چمن مصنوعی در این ورزشگاه شده است، اما با مخالفت‌های صورت گرفته، این ورزشگاه به صورت چمن طبیعی به کارش ادامه خواهد داد اما مسئله‌ای که با آبروی فوتبالی شهرستان بابل بازی می‌کند، این مسئله است که چه ارگان و مسئولی باید مسئولین ترمیم چمن این ورزشگاه را برعهده بگیرد؟!

از مصدومیت‌های شدید بازیکنان در این چمن گرفته تا پائین آمدن کیفیت پائین بازی، تنها بخشی از معایب این چمن است. گرچه بهترین بستر در شمال کشور برای ایجاد چمن طبیعی بسیار خوب فراهم است، اما عدم پیگیری مسئولین ذیربط سبب شده تا این ورزشگاه مضحه عام و خاص شود.

لیگ یک رایکا بابل هفت تیر بابل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر