کد خبر: 860610 A

رئیس دانشگاه لرستان:

رئیس دانشگاه لرستان گفت: از توانمندی‌های دانشگاه برای توسعه ورزش استان باید بیشتر از گذشته استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، خسرو عزیزی در جلسه شورای ورزش دانشگاه لرستان که در محل حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد، اظهار داشت: ارتباط و تعامل بین دانشگاه و اداره کل ورزش و جوانان باید بیشتر از گذشته شود تا از ظرفیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی دانشگاه در راستای توسعه ورزش استان لرستان، بیش‌ازپیش، استفاده شود.

وی خاطرنشان کرد: رویکرد تیم مدیریتی دانشگاه لرستان، ترویج و تقویت پایان‌نامه‌های تقاضامحور است که در راستای رفع چالش‌ها و مشکلات استان و کاربردی باشند.

رئیس دانشگاه لرستان اضافه کرد: یکی از بسترهای خوب این است که اعضای هیئت علمی جوان و تازه استخدام شده باید یک دوره را تحت عنوان فرصت مطالعاتی در جامعه بگذرانند تا ارتباط بین دانشگاه و جامعه براساس توجه به رفع مشکلات جامعه، افزایش یابد و این‌گونه تعامل‌ها و ارتباط‌ها باید بیشتر شوند.

عزیزی با بیان اینکه سرانه فضا در دانشگاه لرستان در سالهای اخیر، ارتقاء یافته است، گفت: دانشگاه لرستان، دارای افق ده‌ ساله و راهبردی تا سال ۱۴۰۴ است و خوشبختانه دارای نقشه راه در زمینه ‌های مختلف است که باید همگی تلاش کنیم اهداف تعیین شده در این افق و چشم‌انداز، به‌صورت کامل محقق شوند.

خبرنگار: حسام شفیعی

اداره کل ورزش و جوانان جامعه رئیس دانشگاه مشکلات جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر