کد خبر: 855189 A

شهردار خرم آباد عنوان کرد:

شهردار خرم آباد گفت: به پاس قدردانی از جانفشانی‌های سردار سلیمانی و محکومیت ترور ناجوانمردانه این شهید بزرگوار، یکی از معابر شهر به نام وی مزین می شود.

به گزارش ایلنا از لرستان، محمد شریفی‌مقدم در جمع خبرنگاران افزود: شهید قاسم سلیمانی خدمات بزرگی را برای کشور و مردم انجام داد که نامگذاری برخی اماکن به اسم و یاد وی کمترین اقدام برای قدرشناسی از خدمات ارزنده این سرباز بزرگ اسلام است.

وی با اشاره به اندوه و بهت مردم ایران از خبر شهادت سردار سلیمانی ادامه داد:‌ با توجه به بررسی های انجام گرفته، پیشنهاد نامگذاری ساختمان جدید و نوساز شهرداری منطقه ۲ و یکی از معابر مهم به کمیسیون نامگذاری شورای اسلامی شهر ارسال و مصوب می شود.

وی همچنین در خصوص بزرگداشت یاد و نام سردار سلیمانی گفت: نصب تصاویر و تبلیغات محیطی با موضوع شهادت سردار سلیمانی در سطح شهر، طراحی جایگاه مخصوص عزاداری در ورودی شهرداری مرکزی، خاموش کردن چراغانی و ریسه های سطح شهر ونصب پرچم های عزا از روز گذشته (جمعه) در دستور کار است.

شهردار خرم آباد اظهار داشت: شهید قاسم سلیمانی از سرداران بزرگ تاریخ ایران است که باید با یادآوری اقدامات و افتخارات او، الگویی جاودانه و دائمی از این سردار رشید ارائه دهیم تا جوانان به فرهنگ ناب مجاهدت و شهادت آراسته شوند و به الگوهای پوچ و بیگانه پناه نبرند.

خبرنگار: آرین شفیعی

شورای اسلامی شهر شهرداری عزاداری مردم ایران تبلیغات محیطی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر