کد خبر: 851623 A

معاون سیاسی استانداری لرستان:

معاون استاندار لرستان در هفتمین جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان گفت: توسعه در فضای تخریب، تهمت و افترا به درستی صورت نمی پذیرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، محمود ثمینی، در هفتمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان که با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون فرهنگی اداره کل، روسای کمیته های زیر مجموعه، اعضا شورا و اصحاب رسانه استان برگزار شد، گفت: تلاش کرده‌ایم که شورای اطلاع رسانی استان در مسیر واقعی خود حرکت کرده و زمینه ساز توسعه استان باشد.

وی تصریح کرد: به تمام مدیران کل دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده که حق شکایت از هیچ رسانه‌ای را ندارند و موارد احتمالی باید قبل از ارجاع به مراجع قضایی به دبیرخانه شورای اطلاع رسانی ارائه شود. البته ذکر این نکته ضروری است که نقد سازنده ،که مجموعه مدیریت ارشد استان از آن استقبال می کند، با تهمت، دروغ و افترا متفاوت است و ما اگر به دنبال توسعه هستیم باید بدانیم که در فضای تخریب، توسعه به سختی امکان‌پذیر است.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان ادامه داد: در راستای این مهم که شورای اطلاع رسانی در مسیر اجرایی بهتری قرار بگیرد، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دبیرخانه شورا، یک طرح علمی را تدوین کرده که قرار است پس از بررسی‌های لازم به مثابه یک سند راهبردی، در راس برنامه‌های شورا قرار بگیرد.

ثمینی سپس خطاب به روسای کمیته‌های زیر مجموعه شورا، گفت: کمیته‌ها باید در حد فاصل جلسات شورا، تشکیل جلسه داده و اخبار فعالیت‌های مرتبط با خود را رصد و تنظیم نمایند تا در جلسه شورا به اطلاع اصحاب رسانه رسانده شود.

خبرنگار: حسام شفیعی

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصحاب رسانه رسانه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر