کد خبر: 838622 A

دبیر اجرایی جشنواره خبر داد:

دبیر اجرایی جشنواره ملی موشن گرافیک آیات گفت: به‌ دلیل استقبال هنرمندان سراسر کشور و درخواست‌های متعدد، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا ۳۰ آذرماه تمدید شد.

به گزارش ایلنا از لرستان، منصور احمدی با اشاره به اینکه مهلت اعلام شده قابل تمدید نیست، گفت: هنرمندان این رشته می‌توانند آثار خود را از طریق مراجعه به سایت جشنواره به آدرس www.qlr.farhang.gov.ir و تکمیل بخش ثبت‌نام برای دبیرخانه ارسال کنند.

وی تصریح کرد: دبیرخانه جشنواره این آمادگی را نیز دارد که آثار هنرمندان رشته موشن گرافیک را از طریق پیام‌رسان‌های سروش، ایتا و واتس‌آپ به شماره ۰۹۳۰۴۹۱۸۰۴۲ دریافت کند.

دبیر اجرایی جشنواره ملی موشن گرافیک "آیات" با اشاره به اینکه هر نفر می‌تواند حداکثر پنج اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال کند، اظهار کرد: این جشنواره در دو بخش برگزار می‌شود و در هر بخش سه اثر برگزیده به‌عنوان آثار اول تا سوم و پنج اثر به‌ عنوان آثار شایسته تقدیر از سوی هیات داوران انتخاب خواهند شد.

احمدی تصریح کرد: در هر بخش به مقام اول تندیس، گواهینامه رسمی و مبلغ پنج میلیون تومان هدیه نقدی، به مقام دوم گواهینامه رسمی و مبلغ سه میلیون تومان هدیه نقدی، به مقام سوم گواهی‌نامه رسمی و مبلغ دو میلیون تومان هدیه نقدی و به هر اثر شایسته تقدیر گواهینامه رسمی و مبلغ یک میلیون تومان هدیه نقدی اهداء خواهد شد.

خبرنگار: الهه احمدی سبزواری

گرافیک جشنواره مهلت ارسال آثار استقبال هنرمندان موشن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر