کد خبر: 834448 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد:

مدیرکل تعاون لرستان از برگزاری جشنواره تجلیل از کارگران نخبه و برتر در این استان خبر داد و گفت: اکنون ۵۰۰ نفر در این جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از لرستان، علی آشتاب در جمع خبرنگاران از برگزاری سی‌ویکمین جشنواره تجلیل از کارگران نخبه و برتر لرستان خبر داد و اظهار کرد: مهلت ثبت‌نام در این جشنواره تا پایان آبان‌ماه سال‌جاری است.

وی هدف از برگزاری جشنواره امتنان را رشد و شکوفایی نیروی انسانی، بروز استعدادها و خلاقیت آنان در محیط کار و همچنین معرفی نحبگان جامعه کار و تولید به مردم عنوان کرد و افزود: اختراع، نوآوری و خلاقیت، مسئولیت‌پذیری، نظم و انضباط ازجمله شرایط ثبت‌نام در این طرح به‌شمار می‌رود.

آشتاب از کارفرمایان و کارگران استان دعوت کرد جهت ثبت‌نام به پورتال جشنواره امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir مراجعه کنند.

وی با اشاره به این‌که تاکنون ۵۰۰ نفر برای شرکت در این جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند، افزود: امیدواریم کارگران و گروه‌های کاری موفق که دارای نوآوری و خلاقیت هستند در این جشنواره شرکت کنند و در پایان در بخش‌های صنعت، خدمات و کشاورزی، حداقل سه نفر را به‌عنوان کارگر برتر و نخبه انتخاب می‌کنیم و به کارگروه ملی معرفی می‌شوند.

خبرنگار: زهرا شفیعی

ثبت‌نام ۵۰۰ لرستانی در جشنواره تجلیل از کارگران نخبه و برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر