کد خبر: 823746 A

نماینده ولی فقیه در لرستان:

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: هنوز سیل زدگان در لرستان مشکل دارند و انتظار می رود که در این زمینه فکر اساسی شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، سید احمد میرعمادی در شورای برنامه ریزی لرستان که با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد، اظهار داشت: انتظار می رود تمام وعده هایی که مسئولان کشور پس از بروز سیل و سفر به لرستان داده اند عملی شود.

ایشان با بیان اینکه مسئولان به وعده‌های خود عمل کنند، افزود: اگر مسئولان به وعده‌هایی که درباره پروژه ها داده اند عملی شود، مطمئنا مشکل اصلی که بیکاری است رفع خواهد شد.

آیت الله میرعمادی در ادامه رشد و توسعه هر جامعه را مرهون سه عامل پیشرفت علمی، اراده و همت مردم و مسئولان در برابر مشکلات، و برنامه ریزی دانست و تصریح کرد:  انتظار داریم  آقای نوبخت در برنام‌ریزی های ملی  توجه ویژه‌ای به استان لرستان داشته باشند و لرستان در حد متوسط کشور قرار بگیرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه سیل در لرستان ویرانگر بوده و این فاجعه با استان های دیگر متفاوت است، خاطر نشان کرد:  هنوز سیل زدگان در لرستان مشکل دارند و انتظار می رود که در این زمینه فکر اساسی شود.

ایشان یادآورشد: 8 هزار میلیارد تومان خسارت به این استان وارد شده در حالی‌که یک هزار میلیارد تومان برای جبران خسارت ها پرداخت شده و این به معنای باقی ماندن 88 درصد خرابی های سیل است.

 

 

خبرنگار: حسام شفیعی

نماینده ولی فقیه در لرستان:
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر