کد خبر: 794769 A

نماینده ولی فقیه لرستان در دیدار با اصحاب رسانه:

نماینده ولی فقیه در استان لرستان در دیدار با اصحاب رسانه استان گفت: خبرنگار واقعی کسی که تحت هر شرایطی تسلیم زر، زور، تزویر و ثروت منفعت طلبان نمی‌شود و مطالبه گری حق مردم را هرگز فراموش نمی‌کند و با تکیه بر روحیه انقلابی در مقابل فساد مالی و قدرت طلبان ایستادگی می کند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، سید احمد میرعمادی در دیدار صمیمی با اصحاب‌رسانه استان، ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی، اظهار داشت: شهید صارمی مظهر شجاعت و امانت بودند و به راستی خبرنگاران مدافع مردم و پاسدار حق و عدالت هستند که یاد و خاطره رسالت این شهید گرانقدر سبب افتخار لرستان و ایران عزیز است.

ایشان در خصوص زحمات بی‌شائبه و شبانه روزی قشر خبرنگار تاکید کرد: انصافا رسانه های استان رسانه های سالم، دلسوز و انقلابی هستند به عنوان مثال، در بحث بروز سیلاب در استان خوش درخشیدند و سبب جذب اعتبارات خوبی برای جبران این خسران گردیدند.

میرعمادی تصریح کرد: مبرهن است که نقش رسانه و خبرنگاران در بیداری و روشنگری ست و از این رو کار خبرنگاران بسیار حساس و تاثیرگزار است زیرا در قبال روشنگری یک تعهد اجتماعی را متحمل می شوند و رسانه معتمد مردم است و باید پیگیر مشکلات،کم کاری های مدیرانو مشکلات مردم باشد.

نماینده ولی فقیه با اشاره به چالش جنگ نرم در کشور و جهان تشریح کرد: در گام اول امروزه تمام تعاملات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و حتی دینی دنیا بر پایه رسانه می چرخد که اهمیت رسانه را صد چندان می کند و با گذشت 40 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، بی شک رسانه ها پرچمدار بیداری، آگاهی بخشی، امنیت و حفظ ارزش های انقلاب اسلامی هستند و نباید نسبت به رسانه های معاند و دشمنان انقلاب اسلامی ایران بی تفاوت باشند.

میرعمادی در ادامه بیان واقعیت اخبار و نیز ایجاد روحیه نشاط و گسترش امید در جامعه را نیز از وظایف خطیر خبرنگاران عنوان کرد و تاکید کرد: بیان واقعیات اخبار با رعایت حس امید آفرینی در جامعه ضروری ست و نباید صرفا در پوشش دهی جبهه منفی محدود شد و با چشم پوشی از نکات مثبت، روحیه امید را از مردم سلب کرد.

خبرنگار: نرگس سپه وند

خبرنگاران لرستانی در دفاع از سیل زدگان خوش درخشیدند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر