کد خبر: 791391 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبرداد:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از احیای 2 واحد مهم تولیدی این استان پس از چند سال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، محمدرضا صفی‌خانی در آئین احیای 2 واحد تولیدی خرم‌آباد که با حضور استاندار لرستان و جمعی از مدیران و صنعتگران برگزار شد، بیان کرد: امروز پس از چندین سال تعطیلی دو واحد تولیدی خرم‌آباد با تلاش‌های صورت گرفته توسط مدیریت ارشد و دستگاه‌های اجرایی استان احیا و فعالیت مجدد خود را آغاز کردند.

وی ادامه داد: یک کارخانه با اشتغال‌زایی مستقیم ۵۰ نفر و غیرمستقیم ۲۰۰ نفر با سرمایه کلی ۲۰۰ میلیارد ریال پس از ۷ سال تعطیلی فعالیت خود را آغاز کرده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان عنوان کرد: همچنین کارخانه دیگری با ظرفیت تولید سالانه ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تن ورق فولادی در سال پس از تغییر خط از میلگرد به ورق پس از ۱۰ سال فعالیت دوباره خود را آغاز کرده است.

صفی‌خانی در ادامه با اشاره به اینکه در سال رونق تولید شاهد احیای ۴۷ واحد تولیدی راکد و افزایش ظرفیت تولید ۶۸ واحد هستیم، افزود: این واحدها عمدتاً جزو واحدهای مهم استان هستند و قطعاً این فرآیند احیای واحدهای راکد تدوام خواهد یافت.

وی گفت: امیدواریم با حمایت، مشارکت و همفکری تمامی مسئولان و بانک‌های استان شاهد تحقق این هدف و رونق بیش از پیش تولید در این استان باشیم.

خبرنگار: مریم شفیعی

برگشت ۲ واحد تولیدی لرستان به چرخه تولید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر