کد خبر: 774036 A

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان عنوان کرد:

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: با احداث ۴۲۰۰ متر شبکه فشار متوسط برق در منطقه گردشگری کهمان، زیرساخت خدمات‌رسانی در این منطقه فراهم شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، فریدون خودنیا در آئین افتتاح شبکه برق رسانی منطقه زیبای گردشگری کهمان و همچنین تأمین برق دستگاه مخابراتی آن منطقه که با حضور گودرز امیری معاون استاندار لرستان، مدیران عامل شرکت توزیع نیروی برق و مخابرات استان، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و با حضور مسئولین شهرستانی برگزار شد، اظهار داشت: یکی از زیرساخت‌های اشتغال زایی گسترش و توسعه مناطق گردشگری است و منطقه زیبای کهمان در شهرستان الشتر نیز ظرفیت و پتانسیل اشتغال زایی چشمگیر و قابل اتکایی دارد.

وی گفت: یکی از شاخص ترین ابزارهای خدمات رسانی تأمین برق به عنوان زیرساخت اصلی توسعه است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان افزود: با درخواست مسئولین شهرستانی و پیگیری های شرکت توزیع برق استان اعتبار پروژه مشخص و مبلغ ۳,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از منابع دولتی شرکت و مبلغ ۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از اعتبارات استانداری لرستان تأمین و در کمترین زمان ممکن پروژه اجرایی و به پایان رسید.

خودنیا ادامه داد: با بهره برداری از این طرح همه متقاضیان گردشگری و کشاورزی پس از اخذ مجوزهای قانونی می‌توانند صاحب امتیاز شده و علاوه بر داشتن برق پایدار، از تعرفه‌های تخفیفی نیز بهره مند شوند.

 

خبرنگار: زهرا شفیعی

احداث ۴۲۰۰ متر شبکه فشار متوسط برق در منطقه گردشگری کهمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر