کد خبر: 731147 A

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس:

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس در آیین افتتاح مجتمع پرورش ماهیان خاویاری پلدختر با اشاره به بارندگی‌های زیاد و خسارت به زیرساخت‌های بخش کشاورزی گفت: بعضی از کشاورزان به علت نبود راه امکان دسترسی به مزارع را ندارند.

به گزارش ایلنا از لرستان، سیدحمیدرضا کاظمی در آیین افتتاح مجتمع پرورش ماهیان خاویاری پلدختر اظهار کرد: مجری این طرح ایثار کرده و سرمایه‌اش را از تهران به اینجا آورده که کمال تشکر را از وی داریم.

وی خاطرنشان کرد: ابتدای سال جاری با تدبیر استاندار بیش از یک‌صد پروژه اولویت‌دار مشخص شد که پمپاژهای پلدختر نیز از این پروژه‌ها بود و اگر پیشرفتی دارند مرهون تدبیر و تلاش استاندار است.

کاظمی افزود: چند مورد از پروژه‌های ایستگاه پمپاژ شهرستان در دشت‌ها قرار دارند و امروز یکی از آنها افتتاح می‌شود و مابقی تا بهار ۹۸ اجرایی خواهد شد که انتظار داریم وزارت‌ جهاد کشاورزی نیز حمایت کند.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در ادامه گفت: دو سیل اخیر خسارات زیادی به بخش کشاورزی این مناطق وارد کرده و به توجه ویژه وزیر جهاد کشاورزی در این خصوص نیاز داریم، چون بعضی از کشاورزان به علت نبود راه امکان دسترسی به مزارع را ندارند.

وی گفت: با توجه به کوهستانی بودن پلدختر، یکی از این سیلاب‌ها از کوه سرازیر شد و بنابراین اجرای بندهای خاکی که حدود هفت مورد در دست احداث است، با توجه به مزایای زیادی که دارند انتظار داریم اعتبار این‌ها بیشتر شود تا سریع‌تر به بهره‌برداری برسند.

خبرنگار: زهرا شفیعی

بعضی از کشاورزان به علت نبود راه امکان دسترسی به مزارع را ندارند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر