کد خبر: 730094 A

معاون استاندار لرستان:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان گفت: شفافیت مالی در شهرداری‌ها مهم و ضروری است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، احمد مرادپور در گردهمایی حراست‌های شهرداری‌های لرستان که در هتل شهرداری خرم‌آباد با حضور مدیرکل حراست استانداری لرستان برگزار شد، اظهارداشت: سالم‌ترین و موفق‌ترین نیروهای شهرداری‌ها نیروهای حراستی هستند.

وی با اشاره به اینکه باید تلاش شود، اعتماد مردم حفظ شود و این اعتماد تنها با صداقت، شفافیت و عدم فاصله بین مردم و مسئولان حفظ می‌شود، اظهار داشت: شفافیت مالی در شهرداری‌ها مهم و ضروری است که باید رعایت شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان با بیان اینکه من مخالف استخدام در شهرداری‌ها نیستم، اما به شرط ایجاد پروژه‌های سرمایه‌گذاری توسط شهرداری‌ها این امر باید صورت گیرد، گفت: ما دنبال ساختن شهرهای استان هستیم، دنبال اذیت کارکنان شهرداری‌ها نیستیم.

وی افزود: نیروهای حراست شهرداری‌ها  باید به عنوان مشاوران شهرداران از لحاظ درجه علمی دارای بالاترین درجه علمی باشند و در بخش‌های مختلف مالی، فنی، پرسنلی و غیره اطلاعات لازم را داشته باشند.

مرادپور عنوان کرد: انتظار ما از نیروهای حراست شهرداری‌ها این است که مانع تعطیل شدن پروژه‌های شهرداری‌ها شوند، ولی اگر تخلفی صورت گرفته برخورد قانونی داشته باشند.

وی یادآورشد: شهرداری‌های استان امروز به دلایل مختلفی با مشکلات زیادی روبرو هستند، پس باید تلاش شود در این فرصت کوتاه باقیمانده قبل از سال بخشی از این مشکلات از لحاظ مالی و پرداخت حقوق معوقه حل و فصل شوند.

وی از نیروهای حراستی شهرداری‌ها خواست که ایجاد انگیزه و امید را در دل کارکنان شهرداری‌ها ایجاد کنند.

خبرنگار: حجت الله شفیعی

شفافیت مالی در شهرداری‌ها مهم و ضروری است
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر