کد خبر: 432575 A

مدیرعامل شرکت مخابرات استان لرستان:

مدیرعامل شرکت مخابرات استان لرستان به اجرای طرح اینترنتی صد دانه یاقوت در لرستان اشاره کرد و گفت: این طرح شامل ۱۰۰ گیگابایت اینترنت و ۱۰۰ ساعت مکالمه رایگان درون استانی است.

به گزارش رخبرنگار ایلنا از خرم‌آباد، هومان محمودی در  حاشیه نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات مخابرات لرستان برگزار شد به نحوه ارائه اینترنت در روستاهای استان اشاره کرد و اظهار داشت: در این رابطه مجموعه فناوری اطلاعات شرکت مخابرات در روستاها پیمانکار قرار داده و موضوع را پیگیری می‌کند.

وی به طرح اینترنتی صد دانه یاقوت شرکت مخابرات اشاره کرد و افزود: این طرح شامل 100 گیگابایت اینترنت و 100 ساعت مکالمه رایگان درون استانی با مبلغ 100 هزار تومان بوده که از یکم آذر ماه آغاز و تا یکم بهمن‌ماه به مدت دو ماه ادامه دارد.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان لرستان با تأکید بر اینکه براساس مناسبت‌های مختلف قیمت مصوب طرح‌های اینترنتی کاهش پیدا می‌کند، عنوان کرد: در طرح اینترنتی صد دانه یاقوت علاوه بر خریدهایی که افراد انجام می‌دهند 12 گیگابایت هدیه مناسبتی سه‌روزه برای هر محصول اهدا می‌شود.

وی به قوانین استفاده از گیگابایت‌های اضافی در این طرح اشاره و بیان کرد: براساس قرارداد حجم اولیه و حجم رایگان پس از پرداخت به ماه بعد قابل انتقال نیست.

محمودی بابیان اینکه حجم اولیه و حجم رایگان در قرارداد پیش‌پرداخت طرح صد دانه یاقوت در کل مدت قرارداد قابل‌استفاده است، خاطرنشان کرد: حجم اضافی درصورتی‌که خریداری شود تا پایان قرارداد قابل‌استفاده است.

وی تصریح کرد: در این طرح تمامی ترافیک‌ها اعم از خریداری‌شده و یا رایگان در پایان قرارداد از بین می‌روند و در صورت تمدید امکان انتقال به قرارداد بعدی وجود نخواهد داشت.

مدیرعامل شرکت مخابرات  استان لرستان با تأکید بر اینکه افزایش حجم اضافه در سرویس پس پرداخت، صرفاً با توجه به میزان مشخص‌شده توسط مشترک امکان‌پذیر است، اظهارداشت: ترافیک مازاد بر میزان تعهد شده باید به‌صورت پیش‌پرداخت توسط مشترک خریداری شود.

وی افزود: این قرارداد به‌صورت خودکار برای قراردادهای پس پرداخت تمدید خواهد شد مگر اینکه بر اساس درخواست مشتری و یا عدم ارائه سرویس توسط شرکت مخابرات تمدید سرویس منتفی شود.

محمودی با بیان اینکه تنها مشترکان خانگی یا حقیقی حق شرکت در قرعه‌کشی را  دارند، عنوان کرد: مشترکان می‌توانند از طریق سامانه 2020 درخواست خود را پیگیری کنند.

وی بیان کرد: از ساعت دو تا پنج صبح بسته اینترنتی رایگان شرکت مخابرات فعال است و افراد می‌توانند از آن‌جهت دانلود و دیگر خدمات استفاده کنند.

اصحاب رسانه اینترنت شرکت مخابرات فناوری اطلاعات مخابرات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر