کد خبر: 254591 A

طی حکم صادره از طرف خسرو قمری، رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری کشور، سرپرست هیات دوچرخه سواری استان منصوب شد.

طی حکم صادره از طرف خسرو قمری، رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری کشور، سرپرست هیات دوچرخه سواری استان منصوب شد.

به گزارش ایلنا از خرم آباد، بنا به پیشنهاد علی‌یاور عزیزپورفرد، مدیرکل ورزش و جوانان استان، و موافقت رییس فدراسیون، علی آشنا، به سمت سرپرست هیات دوچرخه‌سواری لرستان منصوب و مشغول بکار شد در حکم قمری خطاب به سرپرست جدید هیات لرستان آمده است‌:

جناب آقای علی آشنا بنا به پیشنهاد مدیر کل ورزش و جوانان استان بدین‌ وسیله به سمت سرپرست هیات دوچرخه‌سواری استان لرستان منصوب می‌شوید.

امید است ضمن به کار گیری نیروه‌های متعهد و مخلص این رشته ورزشی و اتکال به خداوند کلیه امورات این هیات را در استان انجام دهید و ظرف ۳ ماه نسبت به برگزاری مجمع انتخابات رییس هیات اقدام لازم به عمل آورید.

شایان ذکر است علی آشنا از کارکنان خدوم و بی‌حاشیه اداره کل ورزش استان است که تحصیلات عالیه در سطح کارشناسی ارشد حقوق را دارد و معاون سازمان ملی جوانان استان‌، ریاست اموراداری‌، ریاست دفتر مدیرکل(از هفته قبل) و مسوول پی‌گیری‌های مدیر کل ورزش استان و چند مسوولیت دیگر را در کارنامه اجرایی خود دارد.

قابل ذکر است پیش از این بابک فرزاد از بروجرد ریاست این هیأت را بر عهده داشت که پس از پایان یافتن دوره ۴ ساله تصدی این هیأت، اکنون دوباره کاندیدای ریاست هیأت شده است و مطابق قوانین جدید اداره کل ورزش و جوانان لرستان فردی که به عنوان سرپرست هیأت برگزیده می‌شود، حق شرکنت در انتخابات را ندارد.

انتصاب رئیس هیأت ژیمناستیک شهرستان خرم‌آباد

حمزه امین‌منش، رئیس هیأت ژیمناستیک استان لرستان، طی حکمی محسن دارابی را به عنوان رئیس هیأت ژیمناستیکشهرستان خرم آباد منصوب کرد.

دارابی در سال ۱۳۸۸ با شروع رسمی کار هیأت شهرستان خرم‌آباد ریاست هیأت مذکور را بر عهده داشت و پس از وی سامان سیاه منصور عهده‌دار این سمت بودند.

در پایان نیز از زحمات بی‌دریغ سامان سیاه‌منصور تشکر و قدردانی به عمل آمده و برای وی توفیقات روز افزون را از پروردگار متعال خواستاریم‌.

اداره کل ورزش اداره کل ورزش و جوانان انتخابات حقوق دوچرخه سواری سازمان ملی جوانان فدراسیون دوچرخه سواری کارشناسی ارشد مدیر کل ورزش و جوانان استان مدیرکل ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر