کد خبر: 251922 A

پرونده سی و پنجمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام تختی با کسب ۴ نشان رنگارنگ برای لرستانی‎ها و قهرمانی کشورمان بسته شد.

پرونده سی و پنجمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام تختی با کسب ۴ نشان رنگارنگ برای لرستانی‎ها و قهرمانی کشورمان بسته شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، این رقابت‎ها در دو بخش آزاد و فرنگی به میزبانی سالن امام خمینی(ره) کرمانشاه برگزار شد که کشتی‎گیران استان‎مان یک طلا، یک نقره و دو برنز کسب کردند.

پیمان یاراحمدی آزادکار جوان لرستانی که از وی به‎عنوان یکی از پدیده‎های کشتی کشور نام برده می‎شود در وزن ۷۴ کیلوگرم با برتری مقابل حریفان به دیدار نهایی راه پیدا کرد و توانست با برتری نزدیک برابر جامبر کویلاشویلی کشتی‎گیر ارمنستانی، صاحب گردن‎آویز طلا شود.
فرنگی‎کاران لرستانی عملکرد بهتری در این پیکارها داشتند، برومند اصلان در فینال وزن ۷۱ کیلوگرم در عین ناباوری نتیجه را به رامین طاهری واگذار کرد. همچنین میلاد خسروی که اسفند ماه سال ۹۱ در رقابت‎های قهرمانی کشور توسط یک تماشاگرنما چاقو خورد و از ناحیه صورت به‎شدت آسیب دید، در وزن ۸۰ کیلوگرم با قبول شکست برابر لاشا گوبادزه کشتی‎گیر قدر گرجستانی در مرحله نیمه‎نهایی نتوانست به فینال راه پیدا کند و نشان برنز کسب کرد.

آرمان نظری نیز در دیدار رده‎بندی وزن ۱۳۰ کیلوگرم با نتیجه ۸ بر صفر میکولا کوچمی از اوکراین را شکست داد و سوم شد.

لازم به یادآوری است، این رقابت‎ها با حضور تیم‎های ایران - آمریکا - ارمنستان - گرجستان - آذربایجان - قرقیزستان - کره شمالی - چین - هند - بنگلادش - بلغارستان - مصر - اوکراین - تونس - عراق و پاکستان برگزار شد که در هر دو بخش آزاد و فرنگی ایران با اقتدار عنوان نخست را به خودش اختصاص داد.

بلغارستان پاکستان چین رقابت رقابت های قهرمانی کشور کره شمالی کشتی گرجستان نیمه نهایی وزن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر