کد خبر: 244354 A

مجمع انتخابات رئیس هیأت بدمینتوت لرستان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان لرستان برگزار شد و محسن اقبالی برای چهار سال به عنوان رئیس هیات انتخاب شد.

مجمع انتخابات رئیس هیأت بدمینتوت لرستان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان لرستان برگزار شد و محسن اقبالی برای چهار سال به عنوان رئیس هیات انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، مجمع انتخابات رئیس هیأت بدمینتون لرستان در حالی برگزار شد که نماینده فدراسیون در این مجمع حضور نیافت و از سوی فدراسیونف وظیفه‌ی نظارت بر انتخابات این هیأت به به مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان تفویض اختیار شد.

پس از برگزاری انتخابات که با نظارت علی‌یاور عزیز پور فرد، مدیر کل ورزش و جوانان لرستان، ضرغام علیجانی، معاونت امور توسعه ورزشی اداره کل، مجید زهره‌ای، مسوول حراست اداره کل و با شرکت دیگر اعضای مجمع برگزار شد، در پایان محسن اقبالی تنها کاندیدای ریاست این هیأت با کسب ۹ رای از کل ۱۴ رأی مأخوذه به مدت ۴ سال به عنوان رئیس هیأت بدمینتون استان لرستان انتخاب شد.

اقبالی که از اسفند‌ماه سال ۹۲ تا کنون سرپرستی این هیأت را به عهده داشته است، از اسفند سال گذشته تا شهریورماه امسال رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد نیز بود.

پیش از وی نیز علی امرایی از تهیه‌کنندگان و گزارشگران صدا و سیمای مرکز لرستان ریاست این هیأت را بر عهده داشت.

اداره کل ورزش و جوانان اعلام کرده است که سرپرست هیأت‌های ورزشی حق شرکت در مجمع انتخابات ریاست هیأت‌ها را نخواهند داشت، اما در این مورد به دلیل این که کسی جز اقبالی داوطلب احراز این سمت نبود، اجازه‌ی شرکت سرپرست در مجمع انتخابات داده شد.

اداره کل ورزش و جوانان انتخابات رئیس شورای اسلامی شهر زهره مدیرکل ورزش و جوانان ورزش و جوانان رئیس لرستان هیأت انتخاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر