کد خبر: 236533 A

فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد؛

فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد از افزایش و تجهیز واحدهای گشت رعد خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد از افزایش و تجهیز واحدهای گشت رعد خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، سرهنگ حسین نجفی، شب گذشته، در تشریح این خبر افزود: در تعاقب راه اندازی گشت های مبارزه با سرقت با نام رعد که به‌صورت پنهانی اقدام به گشت زنی می‌کنند، ضمن افزایش تعداد واحدهای گشت، به امکانات و تجهیزات روز پلیسی مجهز شده تا با امکاناتی که در اختیار دارند بتوانند بیشترین بازدهی که همان مبارزه با سرقت و شکار سارقین است را دارا باشند

نجفی در ادامه بیان داشت: در طول ۳ روز گذشته، عوامل موفق به دستگیری تعداد ۷ نفر از سارقان شده که پس بازجویی‌های فنی، به تعداد ۳۵ فقره انواع سرقت معترف، ضمن بازسازی صحنه های سرقت و شناسایی مالباختگان، اموال قابل توجهی شامل ۸ دستگاه خودرو مسروقه، ۱۶ فقره لوازم و محتویات خودرو، ۴ فقره سرقت منزل، ۷ فقره سرقت متفرقه، کشف و ضبط شده است.

نجفی اظهار داشت: پس از جمع آوری مستندات، سارقان به‌همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی تحویل شدند، این مقام انتظامی در ادامه بیان داشت به فضل و عنایات خداوند متعال و با وجود نیروهای مومن و خستگی ناپذیر در مجموعه انتظامی شهرستان، خواب سارقان را آشفنه خواهیم کرد.


فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد از دستگیری فردی قانون شکن خبر داد

سرهنگ حسین نجفی در تشریح این خبر افزود: برابر اخبار واصله به کلانتری ۱۲ این فرماندهی، مبنی بر اینکه احدی در یکی از محله ها، در ملا عام اقدام قدرت نمایی می کند، مامورین گشت بلافاصله به محل اعزام و مشاهده می‌شود، فردی که به‌علت اختلافات قبلی با احدی بهویت معلوم، در حالی که یک تیغه قمه در دست دارد، در حال قدرت نمایی است که مامورین بلافاصله با اقتدار و قاطعیت تمام فرد موصوف را دستگیر، پس از بازرسی بدنی، یک قوطی اسپری دفاعی را از وی کشف می‌کنند.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: هرکس و به هر نحو ی بخواهد موجبات سلب آسایش و امنیت مردم شود و یا بجای رجوع به قانون، قانون شکنی کند، بداند پلیس با قاطعیت با وی برخورد می کند و توصیه ما برای احقاق حق، رجوع به قانون است نه قانون شکنی.

پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز در خرم آباد

فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد از اجرای طرح پاکسازی در سطح محله ها خبر داد.
سرهنگ حسین نجفی در تشریح این خبر افزود: در پی درخواست‌های مردمی مبنی بر اجرای طرح پاکسازی در یکی از محله‌های شهر خرم آباد از لوثمعتادان و افراد مزاحم، عوامل انتظامی شهرستان با انجام تحقیقات گسترده و میدانی، با هماهنگی دستگاه قضایی و با استفاده از توان یگانهای انتظامی و عملیاتی اعم از کلانتری ها، یگان امداد و پلیس های تخصصی(پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان، پلیس آگاهی شهرستان و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان) اقدام به پاکسازی محل مورد نظر کردند.

نجفی در ادامه بیان داشت: در این محله عوامل موفق به شناسایی چندین واحد مسکونی خالی از سکنه(مخروبه) شدند که محلی برای استعمال مواد مخدر و تجمع افراد معتاد و ولگرد شده بود. در نهایت مامورین تعداد ۴۱ نفر از افراد معتاد را جمع آوری و جهت درمان و بازپروری تحویل کمپ‌های مجاز ترک اعتیاد دادند.

نجفی اظهار داشت: در این طرح تعداد ۱۵ دستگاه انواع خودرو و موتور سیکلت که در حوالی مدارس، معابر و پارک‌ها ایجاد مزاحمت و یا بعضا با آلودگی صوتی باعثتکدر خاطر اهالی محل می شدند، توقیف و جهت سیر مراحل قانونی به پارکینگ دلالت شدند.

آلودگی صوتی پلیس مبارزه با مواد مخدر جرم خواب خودرو دستگاه قضایی سرقت کشف و ضبط معتاد مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر