کد خبر: 225401 A

بازدید مدیر کل دادگستری از شرکت پگاه لرستان؛

مدیر کل دادگستری استان لرستان به همراه تنی چند از مدیران ارشد این اداره و رئیس اتاق بازرگانی خرم آباد از شرکت شیر پگاه لرستان بازدید کردند.

مدیر کل دادگستری استان لرستان به همراه تنی چند از مدیران ارشد این اداره و رئیس اتاق بازرگانی خرم آبا د از شرکت شیر پگاه لرستان بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، جعفر بدری، رییس کل دادگستری، رازانی دادستان، دلفان، رییس دادگاه انقلاب عمومی، رحیم عزیزی، معاون آموزش و تحقیقات دادگستری، حجت الاسلام والمسلمین علی سبزواری، معاون فرهنگی دادگستری، صارمی، رییس کل دادگستری شهرستان الشتر در استان لرستان و سلاح‌ورزی، رییس اتاق بازرگانی خرم آباد، از شرکت پگاه لرستان بازدید کردند.

بعد از بازدید از خطوط تولید شرکت در جلسه و نشستی باحضور مهندس شهریار یاراحمدی، مدیر عامل، بهمن بهاروند، عضو هیئت مدیره و جمعی از مدیران شرکت مدیر عامل پس از خیر مقدم به مهمانان و معرفی شرکت صنایع شیر ایران و پگاه لرستان و کسب تندیس و لوح «واحد سرآمد صنایع فرآورده‌های شیردر سال ۱۳۹۳ در روز جهانی غذا» مطالبی از قبیل پروژه‌های جدید شرکت پگاه لرستان مانند احداثمجتمع کشت و صنعت، کلنگ زنی کارخانه شیر خشک و احداثخط جدید تولید شیر یک لیتری را عنوان کرد.

مدیر عامل شرکت شیر پگاه لرستان اظهار کرد: با لطف خداوند و حمایت مسوولین استان و مدیریت دکتر باروتکوب، مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران، در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی توانسته‌ایم میزان تولید و فروش و صادرات محصولات را افزایش داده و رسالت منشور راهبردی پگاه که تولید محصولات کیفی و تعهد به مشتریان می‌باشد را به انجام برسانیم.

رئیس اتاق بازرگانی خرم آباد نیز گفت: ضمن قدر دانی از همکاری‌های واحد قضایی و دادگستری در پیشبرد افزایش اشتغال و ارزش افزوده عنوان نموده بایستی در بحثفروش و بازاردر استان راهکارهایی را جهت افزایش فروش در استان در نظر بگیریم و موضوع صنایع لبنی را باید در حوزه کار قرار دهیم.

مدیر کل دادگستری لرستان، ضمن تشکر از مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره و کارکنان شرکت پگاه لرستان اظهار کرد: در سال‌های گذشته بسیاری از مواد لبنی از خارج استان وارد می‌شده است ولی امروز می‌بینیم صنایع لبنی و دامپروری در استان رشد خوبی داشته است و ادارات دولتی مکلف هستند مواد اولیه مورد نیاز جهت تولید انواع محصولات را از داخل استان تامین نمایند و عنوان کرده امروز، تولید در کشوریک کار جهادی است.

اشتغال اقتصاد انقلاب ایران رشد شیر شیر خشک مدیر عامل شرکت معاون هیئت مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر