کد خبر: 218650 A

مدیرکل تأمین‌اجتماعی لرستان خبر داد؛

حمزه لویی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی در لرستان حدود ۳۴ هزار مستمری بگیر را زیر چترحمایتی خود دارد گفت: ماهانه ۲۸۰ میلیارد ریال به این افراد پرداخت می‌شود.

حمزه لویی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی در لرستان حدود ۳۴ هزار مستمری بگیر را زیر چترحمایتی خود دارد، گفت: ماهانه ۲۸۰ میلیارد ریال به این افراد پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، شهناز حمزلویی در مراسم تجلیل از بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه سازمان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی لرستان اظهار داشت: بازنشستگان کسانی هستند که سالیان سال در عرصه‌های مختلف پا گذاشته‌اند و دغدغه‌های زیادی را تحمل کرده‌اند.

مدیرکل تأمین‌اجتماعی لرستان ارایه خدمات سریع، آسان و باکیفیت به این قشر را از جمله اولویت‌های کاری سازمان تأمین اجتماعی به منظور تکریم از مقام و منزلت آنان دانست و تصریح کرد: اگر عزت و آبروی بازنشستگان حفظ نشود، شاغلین فعلی دچار یأس و نومیدی می‌شوند.

حمزه لویی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی در لرستان حدود ۳۴ هزار مستمری بگیر را زیر چترحمایتی خود دارد، گفت: ماهانه ۲۸۰ میلیارد ریال به این افراد پرداخت می‌شود.

وی با تاکید براینکه سازمان تامین اجتماعی سازمان عمومی غیر دولتی است که از بودجه عمومی دولت بهره‌ای نبرده است، گفت: حدود ۴۰ تا ۴۵ درصد از جمعیت تحت پوشش تامین اجتماعی قراردارند.

وی خاطرنشان کرد: بازنشستگی به عنوان یک فصل متفاوت در زندگی، تمامی شاغلین همواره مورد توجه بوده و پرداختن به ابعاد مختلف این موضوع و پیدا کردن راهکارهایی برای رفع مشکلات بازنشستگان به نوعی تکریم عملی این بزرگواران در خانواده و اجتماع است.

حمزه لویی ادامه داد: تکریم از افراد خدمتگزار در بدنه دولت، عملی ارزنده است که انجام این کار به افراد و بویژه بازنشستگان امید و نشاط می‌بخشد.

وی اظهار کرد: بازنشستگان در دوران بعد از خدمت با مشکلات فراوانی رو به رو هستند و برای رسیدگی به زندگی و کسب آرامش بیشتر احساس نیاز به توجه مسئولان دارند.

مدیرکل تأمین‌اجتماعی لرستان گفت: پرداخت مستمری بازنشستگان و وصول منابع همواره از مهم‌ترین دغدغه مدیران این سازمان بوده است.

وی در ادامه از واگذاری سهمیه سفرهای زیارتی حج عمره و عتبات عالیات و مشهد مقدس به بازنشستگان خبرداد و گفت: درصورت واگذاری این سهمیه‌ها به کانونهای بازنشسته گان ابلاغ می‌شود.

وی بیان کرد: هدف از برگزاری برنامه‌های روز تکریم بازنشستگان؛ تقویت فرهنگ ارزشمند ارج نهادن و احترام به قدر و منزلت بازنشستگان به‌عنوان اسوه‌های تجربه و خردورزی در جامعه است.

در این آیین از بازنشستگان، مستمری بگیران و همسران بازمانده نمونه زیر پوشش تامین اجتماعی لرستان با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تجلیل شد.

بازنشستگی بودجه پوشش تامین اجتماعی جامعه خانواده دولت سازمان تامین اجتماعی مشکلات مشهد مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر