کد خبر: 207023 A

با حضور مشاور وزیر آموزش و پرورش؛

با حضور مشاور وزیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان لرستانی زنگ شکوفه‌ها و ورود پیش‌دبستانی‌ها در خرم‌آباد به صدا در‌آمد.

با حضور مشاور وزیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان لرستانی زنگ شکوفه‌ها و ورود پیش‌دبستانی‌ها در خرم‌آباد به صدا در‌آمد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم‌آباد، مدیرکل آموزش و پرورش لرستان صبح امروز در مراسم جشن شکوفه‌ها که در دبیرستان دخترانه صدیقه کبری خرم‌آباد با حضور احمد صافی، مشاور وزیر آموزش و پرورش، و جمعی از مسئولان برگزار شد، ضمن تبریک فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت به همه فرهنگیان دانش‌آموز و آغاز هفته دفاع مقدس گفت: اگر کودکان نبودند، خانواده بی‌مفهوم بود، اما با وجود کودکان امروز شاهد خانواده‌های پرمعنا هستیم.

وی عنوان داشت: دنیای کودکانه صمیمانه دنیایی است که شاید هر لحظه همه اقشار مختلف مردم آن را آرزو می‌کنند.

گودرز کریمی‌فر با اشاره به اینکه امسال ۳۰۰ هزار دانش‌آموز لرستانی با ۳۰ هزار معلم در ۴۲۰۰ آموزشگاه مشغول به تحصیل می‌شوند، گفت: این تعداد دانش‌آموز در ۱۵ هزار کلاس درس و ۲۵ منطقه آموزش و پرورش در سطح استان لرستان سال تحصیلی جدید خود را آغاز می‌کنند.

کریمی‌فر عنوان داشت: آموزش و پرورش استان در قالب کمیته‌های ۵ گانه نیروی انسانی چند ماه است که خود را برای پروژه مهر و بازگشایی مدارس آماده کرده است.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان عنوان داشت: تلاش آموزش و پرورش لرستان این است که امید را در دل معلمان ایجاد کند، زیرا اگر بخواهیم یک آموزش و پرورش پیشرفته داشته باشیم این آموزش پیشرفته یافتنی نیست، اما دست‌یافتنی است.

وی خاطرنشان کرد: امروز ما نیازمند مشورت با خردمندان، اندیشمندان و اهل فکر هستیم و از مشورت همه اقشار اهل فکر استفاده می‌کنیم تا بتوانیم به آموزش پیشرفته دست یابیم.

وی افزود: ما به دنبال نهادینه کردن فرهنگ خوب کار کردن در آموزش و پرورش هستیم و معتقد هستیم که باید یک برنامه را هر روز دنبال کنیم تا بتوانیم به آن کیفیت آموزشی دست یابیم.

این مسئول از ساماندهی ۱۵ هزار ساعت حق تدریسی فرهنگیان در آموزش و پرورش لرستان خبر داد و گفت: ‌ امسال توانسته‌ایم ۱۵ هزار ساعت حق تدریس در آموزش و پرورش را کاهش دهیم و هزینه این حق تدریس‌ها را به رفع چالش‌ها و ارتقای آموزش و پرورش در سطح استان اختصاص دهیم.

وی افزود: ۳ عنصر اراده، امید و پشتکار را لازم و ضروری می‌دانیم که بتوانیم با این عنصر شاهد کیفیت ارتقای آموزش در استان باشیم.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان تعلیم و تربیت دانش آموز دفاع مقدس کودکان مدیرکل آموزش و پرورش معلم نیروی انسانی وزیر آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر