کد خبر: 193184 A

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان؛

در بحثفرهنگ برای فرمانداری‎های هر شهرستان برنامه‎هایی در نظر گرفته شده است که امیدواریم فرمانداران در تحقق آنها توفیق داشته باشند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان گفت: فرمانداران نیز باید در سطح شهرستان‎ها، تحقق شعار سال و دولت را در دستور کار خود قرار دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم‎آباد، سیدسعید شاهرخی در جمع فرمانداران شهرستان‎های استان لرستان در خرم‎آباد اظهار داشت: فرمانداران باید سعی کنند در بحثفرهنگ و ترویج فرهنگ دینی که مد نظر مقام معظم رهبری در نام‎گذاری امسال بوده است، تلاش کنند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان گفت: فرمانداران لرستان کارگروهای اجتماعی در سطح شهرستان تشکیل دهند.

وی عنوان داشت: در بحثفرهنگ برای فرمانداری‎های هر شهرستان برنامه‎هایی در نظر گرفته شده است که امیدواریم فرمانداران در تحقق آنها توفیق داشته باشند.

این مسئول یادآور شد: ما باید با هم‌فکری در اجرایی کردن این برنامه‎ها با شتاب بیشتری عمل کنیم و در این خصوص برگزاری جلسه‎های کارگروه اجتماعی در شهرستان‎ها تاثیرگذار است.

شاهرخی اظهار داشت: فرمانداران می‎توانند، اعلام آمادگی کنند و هر جلسه کارگروه اجتماعی استان به میزبانی یکی از آنها در شهرستان‎های متبوعشان برگزار شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان با اشاره به اینکه در دولت تدبیر و امید عقلانیت، تدبیر، شفافیت، صداقت و… در دستور کار قرار گرفته است، گفت: خوشبختانه دولت پس از گذشت یک سال از عمر خدمت خود توانسته است توفیقات خوبی به دست بیاورد. این در حالی است که دولت و به تبع آن نمایندگان ارشد وی در استان‎ها وضعیت جامعه را در حالت نابسامانی در اختیار گرفته‎اند.

این مسئول اضافه کرد: فرمانداران باید در تحقق شعار سال تلاش بیشتری کنند، زیرا آنها در سطح شهرستان، مدیر ارشد هستند و باید برنامه‎های خود را به سمت برنامه‎های فرهنگی سوق دهند.

شاهرخی بیان داشت: با توجه به اینکه شرایط جامعه به لحاظ اقتصادی ویژه است و ما در شرایط تحریم‎، تورم، رشد منفی اقتصادی و… قرار داریم، بنابراین می‎طلبد شهرستان‎ها برای حضور بخش خصوصی و دعوت از سرمایه‎گذاران بسترسازی کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان خاطرنشان کرد: عملکرد یک‌ساله دولت با شعار وی به صورت کامل هم‎خوانی داشته است. بنابراین فرمانداران نیز باید در سطح شهرستان‎ها، تحقق شعار سال و دولت را در دستور کار خود قرار دهند.

وی افزود: در دولت تدبیر و امید بخشی از وظایف به عهده ما گذاشته شده است، بنابراین همه ما باید تلاش کنیم این وظایف را به خوبی انجام دهیم و در راستای حل مشکلات فرهنگی و اقتصادی مردم تلاش کنیم.

بخش خصوصی برنامه های فرهنگی ترویج فرهنگ تورم جامعه دولت رشد سرمایه گذاران مد مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر