کد خبر: 969295 A

به منظور خدمت رسانی سریعتر و با کیفیت تر به مردم و پذیرندگان، دفاتر جدید شرکت کارت اعتباری ایران کیش در نواحی شرق، غرب، شمال و جنوب تهران افتتاح شد.

به گزارش ایلنا، پیمان طبری، مدیرعامل ایران کیش در مراسم افتتاحیه این دفاتر با بیان اینکه وسعت کار این شرکت به ویژه در تهران ضرورت ایجاد و بازگشایی این دفاتر را ایجاب می کرد گفت: امروز به جای تمرکز صرف در دفتر مرکزی با تقسیم کار بین نواحی تهران درانتظار پیشرفت و بهبود در ایران کیش هستیم. بدیهی است که این اقدام از سویی خدمت رسانی به مردم، مشتریان و پذیرندگان را بهتر و سریعتر کند و هم منجربه توسعه بازار و جذب مشتریان بیشتر برای ایران کیش شود.

مدیر عامل ایران کیش همچنین با اشاره به رشد چهار پله ای ایران کیش در IPG و همینطورافزایش تراکنش دستگاه های پوز بیان کرد: این شرکت شایسته رشد سریعتر و بهتری است که مطمئنا با وجود این دفاتر چنین خواستی محقق خواهد شد.

وی گفت: ایران کیش به وجود پشتیبانانش افتخار و دغدغه های آنان را نیز درک می کند، امید داریم افتتاح این دفاتر بخشی از این دغدغه ها را حل کرده باشد.

طبری افزود: برای اپلیکیشن پات به زودی اخبار خوشی خواهیم شنید و مطمئن باشید این نرم افزار، جزو یکی از اپلیلیکشن های برتر پرداخت خواهد شد.

ایران خدمت رسانی خدمت رسانی به مردم کارت اعتباری نرم افزار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر