کد خبر: 866782 A

حمیدرضا شریفیان:

ایران کیش طی یکسال گذشته تلاش کرده تا همزمان با بانک تجارت رشد کند.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا شریفیان رئیس هیئت مدیره ایران کیش و معاون مدیر عامل بانک تجارت با بیان این مطلب گفت : ایجاد سیاست های کاهش هزینه ، بهبود ناوگان دستگاه های پوز، افزایش تراکنش ها، اضافه شدن سرویس های جدید به کارتخوان ها،  توسعه و ارتقای سرمایه های انسانی ، مطالبه کسب و کارهای برون مرزی و  بهبود فرایندهای شرکت از جمله اقدامات این شرکت طی یکسال گذشته بوده است.

وی گفت : یکی از مهمترین کارهای ایران کیش ارتقای سایت تعمیرات نگهداری  بوده است که باعث شد شرکت ملی پخش فراورده های نفتی عملیات سرویس، نگهداری، پشتیبانی و تعمیرات سخت افزار و نرم افزار های مرتبط با تجهیزات پایانه های سامانه های هوشمند سوخت را امسال بر عهده این واحد گذاشته است. ایران کیش هم اکنون، مسئولیت تعمیرات و نگهداری پایانه های سامانه ی هوشمند سوخت را برعهده گرفته و انحصار بیش از ده ساله ی سایر شرکت‌ها را در این خصوص از بین ببرده است.

شریفیان افزود : ایران کیش به عنوان اولین پی اس پی درراستای پروژه  رمزپویای مخصوص بانک مرکزی نقش داشته است.

وی به اینکه اپلیکیشن پات همواره در راستای ارتقای مزیت های خود کوشا بوده است گفت: رونمایی از پرداخت مبتنی بر کیو آرکد ایران کیش و بانک تجارت نیز یکی از اقدامات بسیار مهم دراین زمینه بود.

وی با اشاره به توسعه همکاری بیشترایران کیش و بانک تجارت گفت : پروژه احیای 200 هزار دستگاه پوز ایران کیش از جمله اقدامات این شرکت است.

شریفیان گفت : پروژه های جدیدو نوینی به نتیجه رسیده است که انشاله به وقتش رسانه ای خواهد شد.

ایران کیش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر