کد خبر: 780501 A

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در سفر به استان اردبیل از شعب شهرستان های نمین و خلخال بازدید و بر ضرورت تدوین استراتژی و هدف برای دستیابی به جذب بیشتر منابع قرض الحسنه تاکید کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از  روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران ، عیسی امامی در جریان این بازدیدها، داشتن اطلاعات شفاف از موقعیت جغرافیایی، پتانسیل‌های اقتصادی وکسب و کارهای مولد شهرستان‌ها را از اهم وظایف روسای شعب عنوان کرد که می‌توانند با طبقه بندی این داده‌ها، اولویت‌بندی طبقات و انتخاب تیم بازاریابی مناسب، بستر توسعه و جذب منابع به شعب تحت امر خود را مهیا کنند.

امامی از تشکیل کمیته راهبردی و بازاریابی در استان‌ها خبر داد که از اهم وظایف این کمیته ها بررسی شاخص‌ها و نسبت‌های مربوط به مسائل مختلف آن استان اعم از مناطق اقتصادی، شهرک‌های صنعتی، وضعیت نقدینگی، کسب و کارهای فعال، اصناف و اتحادیه ها، اتاق بازرگانی، میزان منابع جذب شده و... است که روسای شعب باید به تحلیل و بررسی این مسائل در حوزه عمل شعب خود بپردازند و برای جذب منابع بیشتر برنامه ریزی کنند.

در این بازدیدها، عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران به طرح جدید بانک با عنوان رونق مهر اشاره کرد و آن را زمینه‌ساز تحقق شعار سال۹۸ و حمایت از کسب و کار دانست.

در ادامه، اقدامی رئیس اداره کل سازمان و برنامه ریزی نیز به اهمیت طرح جدید رونق مهر در ایجاد ارتباط با اشخاص حقوقی و شرکت‌ها و اهالی کسب و کار اشاره کرد.

استان اردبیل قرض الحسنه کسب و کار نقدینگی بانک قرض الحسنه مهر ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر