کد خبر: 741298 A

مدیرعامل بیمه دی اعلام کرد:

مدیرعامل شرکت بیمه دی با اشاره به دستاوردهای شرکت در سال 97 ، اظهار امیدواری کرد روند موفقیت های بیمه دی در سال پیش روز نیز ادامه داشته باشد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی بیمه دی؛ مهندس محمدرضا کشاورز مدیرعامل شرکت بیمه دی ضمن ابراز خوشنودی از دستاوردها این شرکت در سال 97 عنوان داشت:  بیمه دی امسال در عرصه های مختلف موفقیت های چشمگیری را کسب نمود که از جمله آن ها می توان به رشد فروش بیمه نامه در رشته های مختلف بیمه ای و کسب رتبه دوم شرکت های خصوصی صنعت بیمه در تولید حق بیمه، تسویه پرونده های تکمیل شده خسارتی به خصوص پرونده های خسارت مالی و جانی خودرو اشاره کرد.

کشاورز افزود: در حوزه مالی نیز نتایج مثبت و قابل ملاحظه در سرمایه گذاری های شرکت داشتیم، همچنین اعلام نتایج آزمون کارشناسان شعب، نهایی شدن فرایند استقرار مرکز ارتباط و CRM، رونمایی از سامانه خدمات آنلاین درمان، تقویت فروش بیمه نامه عمر مستمری پیشامد و بسیاری موفقیت های دیگر نیز بخشی از موفقیت هایی است که با همکاری، همدلی و انسجام سازمانی به منصه ظهور رسیده است.

وی افزود: در بخش آموزش نیز با برگزاری دوره های آموزشی و آزمون کارشناسان شعب سراسر کشور در راستای ارتقا دانش و مهارت ایشان گام برداشته ایم.

مدیرعامل بیمه دی در ادامه با اشاره به قرارداد بیمه تکمیلی خانواده معزز شهدا و ایثارگران بیان کرد: پیگیری های مستمر و همه جانبه جهت وصول مطالبات طرح جبران نیز در ماه جاری به نحو مطلوب تری به ثمر نشست و با توجه به وصول مبلغ اخیر، در این ماه جمعاً ۴۷۰ میلیارد تومان وصولی داشتیم. که با برنامه ریزی و دقت نظر به شعب برای پرداخت به مراجع درمانی اختصاص خواهد یافت.

مهندس کشاورز ضمن تقدیر از تلاش همکاران بیمه دی گفت: تک تک همکاران نقش حائز اهمیت و اساسی در تحقق این نتایج داشته اند، انتظار دارم همه ارکان شرکت اعم از نیروهای ستادی و شعب تمامی همت و مساعی خود را در روزهای باقیمانده سال ۱۳۹۷ جهت افزون شدن توفیقات شرکت به عمل آورند.

 

 

 

خودرو دوره های آموزشی رشد سرمایه گذاری برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر