کد خبر: 737970 A

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران:

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در سومین سمینار مدیران با اشاره به نکات راهبردی برای تقویت توسعه و رشد خدمات بانک، بیان کرد: در ابتدای هر سال، برنامه ریزی دقیق و مدونی انجام می شود و طی آن اهداف مطلوبی در زمینه های مختلف برای استان ها تبیین می شود که بر اساس آن لازم است تا شعب برای دستیابی به موفقیت در مسیر آن حرکت نمایند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، سلیمان توکلی ضمن تاکید بر اجرای دقیق مصوبات هیات مدیره برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان اظهارداشت: مدیریت شعب استان ها باید در اجرای مصوبات، از اعمال سلیقه خود داری و در چارچوب دستورالعمل های تدوین شده عمل کنند تا شعب به اهداف خود برای ارائه خدمت مطلوبتر به مشتریان نائل آیند.

وی ضمن تاکید بر اهمیت تسهیل در دسترسی مراجعین به شعب بانک، خاطرنشان کرد: لازم است، در مکان یابی شعب شهرستان ها دقت کافی صورت پذیرد تا افرادی که نیازمند مراجعه حضوری به شعب بانک هستند بتوانند به راحتی از خدمات آن استفاده کنند.

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران تصریح کرد: چنانچه همکاران فعالیت های خود را در قالب برنامه های تدوین شده تنظیم نمایند، اهداف ترسیمی در تمامی شاخص ها محقق شده و هیچ کاری معوق نخواهد ماند.

 

رشد روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران استان ها برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر