سرخط خبرها:
کد خبر: 737958 A

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران به همراه رئیس اداره کل پشتیبانی در سفر به استان فارس از دوایر ستادی و شعب فسا، کازرون و مرودشت بازدید کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، توکلی ضمن بررسی منابع، مصارف و مطالبات استان فارس در جمع همکاران شعب گفت: بانک قرض الحسنه مهر ایران در سیستم بانکی جایگاه ویژه ای دارد و همگی باید با تلاش مضاعف روز به روز در راستای بهبود این جایگاه تلاش کنیم.

وی بیان داشت: تکریم ارباب رجوع و احترام به مشتری از نکات مهم و اساسی در بانکداری قرض الحسنه است و لازم است تا تمامی همکاران برای جذب منابع پایدار و رسیدن به اهداف بانک تلاش کنند.

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران در بازدید از شعبه مرودشت اظهار کرد: کارکنان بانک باید با تمام توان خود در جهت موفقیت مجموعه و رعایت هرچه بهتر دستورالعمل ها و بخشنامه های بانکی اهتمام داشته باشند.

وی در خصوص اهمیت موضوع قرض الحسنه، نحوه مراوده با مشتریان، بهداشت اعتباری پرونده های تسهیلاتی و رعایت دستورالعمل های بانک نکاتی را ارائه و خاطر نشان کرد: موفقیت و رسیدن به اهداف بانک مستلزم تلاش همه جانبه همکاران است.

 

استان فارس ایران جامعه قرض الحسنه بانک قرض الحسنه مهر ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر