کد خبر: 737956 A

عضو هیات مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به منظور بررسی و ارزیابی عملکرد شعب، شناسایی ظرفیت و پتانسیل‌های موجود و اقدامات انجام شده در زمینه جذب منابع، تخصیص بهینه مصارف و پیگیری وصول مطالبات به استان آذربایجان شرقی سفر کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، عیسی امامی، در بازدید از شعب و دوایر ستادی مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی ضمن ارزیابی آمار عملکرد شعب در حوزه های مختلف از تلاش جمعی برای دستیابی به ارتقاء شاخص های بانکی و رشد ۴۰ درصدی منابع قرض الحسنه در سال جاری تقدیر کرد.

امامی، در این بازدیدها بر اهمیت مدیریت و نظارت دقیق بر منابع، تلاش برای جذب سهم بیشتری از بازارهای موجود و ارائه مطلوب‌تر خدمات بانکی و تسهیلات به نیازمندان واقعی جامعه تاکید کرد و گفت: کمیته های راهبرد شعب با هدف شناخت دقیق و جهت دهی به فعالیتهای بازاریابی در راستای اهداف عالی بانک تشکیل شده اند.

وی آگاهی و اطلاعات کامل روسای شعب در خصوص مسائل کلان اقتصادی،ظرفیت ها و توانمندی های بومی را حیاتی دانست و افزود: استان آذربایجان شرقی از ظرفیت های بسیار بالایی در حوزه های مختلف برخوردار است و باید در بحث منابع به جایگاه واقعی خود دست یابد.

عیسی امامی تصریح کرد: بانک قرض الحسنه مهر ایران در سال گذشته با ۸۳ درصد و در سال جاری با بیش از ۴۰ درصد رشد منابع رتبه اول در سیستم بانکی را دارد. عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران ادامه داد: این بانک در آمار تسهیلات پرداختی نیز از بانک های بزرگ کشور پیشی گرفته است.

استان آذربایجان شرقی جامعه رشد روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر