کد خبر: 640355 A

مراسم نکوداشت سیزدهین سالگرد درگذشت استاد میر مصطفی عالی نسب دیده بان اقتصاد ملی با سخنرانی سید محمد رضا بهشتی و علی رضا قلی در موسسه مطالعات دین و اقتصاد برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، زینب مهدوی مدیر روابط عمومی موسسه مطالعات دین و اقتصاد ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: سیزدهمین سالگرد رحلت جانگداز استاد فقید میر مصطفی عالی نسب فرا رسید.گرچه ایشان در طول عمر پر برکت خود همواره از مطرح شدن ایثارگری ها و تلاش های بزرگی که در راه ارتقاء کیفی زندگی ایرانیان و تسکین آلام محرومان صورت می داد، کمتر بحثی به میان می آورد یا اجازه می داد که دیگران به میان آورند

اما در شرایط کنونی که اقتصاد ایران در معرض چالش ها و دشتواری های کوچک و بزرگ متعدد قرار دارد،بازخوانی اندیشه ها و تلاش های این مرد بزرگ در مقام دیده بانی از منافع تولید کنندگان و بالندگی اقتصاد کشور و حداقل سازی آلام و محدودیت های محرومان و مستضعفان می تواند کمک کار همه دلسوزان کشور و چشم های نگران توسعه ملی باشد.

وی در ادامه گفت: بدین منظور مراسم بزرگداشتی در موسسه مطالعات دین و اقتصاد برگزار میشود تا تجدید میثاقی با میراث اندیشه های این فقید سعید و فداکاری و تلاش های بی بدیل آن مرد بزرگ صورت پذیرد. باشد که آن میراث راه گشای برون رفت چالش های خطیر کنونی اقتصاد ملی گردد.

وی افزود: این مراسم در روز پنج شنبه چهاردهم تیرماه از ساعت 18 الی 20 در محل موسسه مطالعات دین و اقتصاد واقع در بلوار کشاورز خیابان شهید برادران مظفر پلاک 126 برگزار می گردد و آقای دکتر سید محمد رضا بهشتی استاد فلسفه دانشگاه تهران و ریس هیئت امنای موسسه مطالعات دین و  اقتصاد و استاد فرهیخته علی رضا قلی جامعه شناس و پژوهشگر ممتاز توسعه در کشور به سخنرانی خواهند پرداخت.

 

 

اقتصاد اقتصاد کشور دین زینب عالی نسب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر