کد خبر: 596204 A

بیمه ملت در هشتمین اجلاس سراسری مدیران آیتِک، موفق به کسب استاندارد بین‌المللی اتحادیه اروپا و دریافت 3 نشان ملی شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، در این اجلاس که با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و جمعی از مدیران برتر بنگاه‌های اقتصادی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.

بیمه ملت حائز شرایط دریافت نشان زرین نبوغ و مدیریت در صنعت بیمه، نشان ملی برترین پاسخ‌گویی و مسئولیت‌پذیری در صنعت بیمه، نشان طلایی برترین روابط عمومی خلاق، توانمند و توسعه محور در صنعت بیمه و همچنین، استاندارد و جایزه بین‌المللی دسترسی آسان و کیفیت خدمات بیمه‌ای (EQA-Insurance Awards 2017) از سوی اتحادیه اروپا شناخته شد.

بر اساس این گزارش، اجلاس مدیران و رؤسای شرکت‌های بزرگ تولیدی و خدماتی نمونه کشور (آیتِک) با هدف بررسی نظرات و هم افزایی بیشتر میان مسئولان دولتی و مدیران و فعالان برتر بخش خصوصی و همین‌طور معرفی شرکت‌های برتر ایرانی و تشویق مردم به استفاده از محصولات و خدمات آنها تشکیل شد.

شرکت‌های برگزیده در این اجلاس در 4 مرحله و بر اساس 10 شاخص اصلی و ده‌ها شاخص فرعی و با در نظر گرفتن ابعاد مختلف ارزیابی و انتخاب شده‌اند.

گفتنی است در ابتدای این اجلاس، دکتر سرزعیم معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مهندس نجفی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص ضرورت تحرک بخشی به اقتصاد و فراهم کردن زمینه حضور فعال بخش خصوصی در صنایع مختلف به ایراد سخن پرداختند.

Asset-4

 

اتحادیه اروپا استاندارد ایران بخش خصوصی ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر