کد خبر: 584269 A

با حکم علی ربیعی، «جمشید تقی زاده» به عنوان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری منصوب و معرفی شد.

به گزارش ایلنا جمشید تقی زاده که پیش از این معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود، امروز (شنبه) در مراسمی با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رسماً به عنوان مدیرعامل جدید صندوق بازنشستگی کشوری منصوب و معرفی شد.

ربیعی در این نشست، از خدمات و تلاش های سه ساله محمود اسلامیان مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی کشوری و ابراهیم صادقی فر، سرپرست این صندوق قدردانی کرد.

تقی زاده، دارای مدرک تحصیلی دکتری مدیریت و برنامه ریزی، کارشناسی ارشد مدیریت و همچنین کارشناسی عمران و حقوق است که پیش از این نیز ریاست هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری را برعهده داشته است.

او همچنین سوابقی در حوزه مدیریت کلان اقتصادی، شهری و ورزشی همچون شهردار تبریز و میانه، مدیریت عامل شرکت های نوسازی و ساختمان ایران، عمران و بهسازی شمال شرق و شمال غرب کشور، تراکتورسازی تاجیکستان، آلومینیوم دورال، معاون سازمان تربیت بدنی، مدیرکل تربیت بدنی استان های تهران و آذربایجان شرقی، رئیس فدراسیون های ژیمناستیک و نایب رئیس کنفدراسیون آسیا و رئیس مرکز غرب آسیا، رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد، عضو هیات مدیره فدراسیون های ورزش های همگانی، وزنه برداری و والیبال، در کارنامه فعالیتی خود است.

 

آذربایجان شرقی بازنشستگی کارشناسی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی فدراسیون بولینگ و بیلیارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر