کد خبر: 1123233 A

مدیر عامل بانک ملی ایران در مراسم یادبود درگذشتگان کرونا و شهدای مدافع اقتصاد در این بانک گفت: گریزی از مقدرات الهی نیست و با قلبی آکنده از غم و اندوه در گذشت جمعی از همکارانمان را به خانواده بزرگ بانک ملی ایران و بازماندگان آنها تسلیت می گوییم.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران ، محمدرضا حسین زاده در این مراسم که با حضور تنی چند از اعضای هیات مدیره، مدیران امور، روسای ادارات و جمعی از همکاران ادارات مرکزی برگزار شد، افزود: تعداد زیادی از همکاران در گذشته ما در سنین جوانی و تعدادی در سنین میانسالی بودند و همه برای خود آمال و آرزوهایی داشتند اما این ویروس موجب شد تا آنها را از دست بدهیم.

وی تصریح کرد: ما در بانک ملی ایران همچنان سفت و سخت پروتکل های بهداشتی را برای محافظت از همکاران رعایت می کنیم و مراقبت های لازم نیز از طریق بیمارستان بانک و بخش درمان اداره کل رفاه صورت می گیرد.

حسین زاده بیان کرد: مرحوم میر محمود موسوی ریاست اداره کل استراتژیک بانک، یکی از بهترین همکاران و مدیران ما بود که پس از درگذشت ایشان و همسر گرامی شان در اثر کرونا، تنها ذکر خیر ایشان را در محافل می شنویم و برای بازماندگان و همکارانش در اداره استراتژیک آرزوی صبر جمیل داریم.

مدیر عامل بانک ملی ایران در پایان از تمامی همکاران خواست تا حد امکان جلسات کاری را به صورت غیرحضوری برگزار کرده و در خارج از بانک هم بیشتر پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

انتهای پیام/
اقتصاد ایران بیمارستان خانواده روابط عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر