کد خبر: 929795 A

با صدور حکمی از سوی سقائیان‌نژاد صورت گرفت؛

سید مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم، با صدور حکمی میریک امامی را به عنوان سرپرست سازمان توسعه و عمران شهرداری قم منصوب کرد.

به گزارش ایلنا از قم، سیدمرتضی سقائیان نژاد شهردار قم طی حکمی میریک امامی را بعنوان سرپرست سازمان توسعه عمران شهرداری قم منصوب کرد.

در این حکم انتصاب  آمده است:

نظر به مراتب تعهد و تجارب اجرایی، جنابعالی به موجب این حکم به عنوان “سرپرست سازمان توسعه و عمران” شهرداری منصوب می‌شوید اهتمام به اجرای پروژه‌های عمرانی در زمان مقرر مبتنی بر استقرار نظام مدیریت پروژه با در نظر داشتن ابعاد اجتماعی و فرهنگی، رعایت دقیق استانداردهای فنی در تمامی مراحل، پایبندی به قوانین و مقررات، به کارگیری دانش و فناوری‌های روز مبتنی بر پایش تحولات حوزه عمرانی، بهره‌گیری از روش‌های علمی و حداکثر استفاده از ظرفیت‌ها و فرصت‌های موجود، ضمن هماهنگی و همسویی با سایر حوزه‌‎های شهرداری در چارچوب سند چشم انداز قم ۱۴۱۴ و برنامه راهبردی قم ۱۴۰۰ مورد تاکید و انتظار است.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در کنف عنایات حضرت ولی عصر(اروحناله الفدا) در مسیر تحقق آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی به رهبری مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و خدمت به زائران و مجاوران بارگاه کریمه اهل بیت(سلام اله علیها) گام‌های موثری برداشته شود.

2-3 (1)

استان قم شهرداری قم سازمان توسعه و عمران شهرداری قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر