کد خبر: 175783 A

در همایش شهرداران، معاونان و مدیران اقتصادی کلانشهرها؛

معاون سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری قم به عنوان رئیس کارگروه تأمین مالی و بازاریابی شهرداری های کشور انتخاب شد.

در همایشی که با حضور شهرداران و معاونان سرمایه گذاری ۱۷ کلانشهر و بزرگ شهر کشور طی ۲ روز در خرداد ماه سال جاری در شهر مقدس مشهد برگزار گردید در خصوص مشکلات سرمایه گذاری و تأمین منابع مالی اجرای پروژه ها بحثو تبادل نظر گردید.

به گزارش ایلنا، بیاتی معاون سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری قم در این همایش گفت: برنامه ریزی های اقتصادی در شهرها باید با توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی انجام شود.

وی افزود: نبود منابع کافی در شهرداری ها به منظور ارائه خدمات مناسب به شهروندان از دغدغه های مشترک شهرداران شهرهای کشور است و با توجه به کمبود منابع پایدار مالی، مدیران فعال در حوزه های اقتصادی باید برنامه های خود را بر اساس سیاست اقتصاد مقاومتی طراحی و اجرا کنند.

معاون سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری قم تصریح کرد: از هفتاد ردیف درآمدی عوارض، تنها عوارض نوسازی، خودرو و اصناف تکلیفی است و تحقق ردیف های دیگر منوط به ساخت و ساز در شهر است.

وی تأکید کرد: امسال موضوع مشارکت و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی را در دستور کار قرار داده ایم و از صاحبان سرمایه جهت احیای شهر دعوت به همکاری می نماییم و دست یاری شان را به گرمی می فشاریم.

لازم به ذکر است، در همایش مذکور با توجه به تجارب ارزنده و توانمندی های بالای دلبری شهردار قم در تأمین منابع مالی، بر اساس رأی شهرداران و معاونین شرکت کننده در همایش، بیاتی معاونت سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری قم، به عنوان رئیس کارگروه تأمین مالی و بازاریابی شهرداری های کشور انتخاب و دبیرخانه این کارگروه به مدت یکسال در قم مستقر گردید.

استفاده از ظرفیت بخش خصوصی خودرو ساخت و ساز سرمایه سرمایه گذاری شهرداری قم مشکلات معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر